Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akarok halni, úgy se fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarok halni, úgy se fog sosem szeretni senki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Zárkózott vagyok, nem nagyon mozdulok ki itthonról. Depressziós is vagyok. Egy jó tulajdonságom sincs, a csendességet nem lehet annak nevezni. Pedig külsőre átlagos vagyok szerintem. Sosem voltak barátaim sem. Párkapcsolataim csak rövid ideig tartottak, és egyik sem volt komoly, tehát ebből következik hogy csókon kívül semmilyen komolyabb dolog nem történt. Egy fiú sem szeretett még, meg senki sem, úgy hogy tök mindegy lenne ha már nem is élnék. 23/l
2014. okt. 25. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Why Do We Fall - Motivational Video: [link]

ne add fel

2014. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeresd meg önmagad, utána már nem fog érdekel, hogy szeret-e valaki. Én is ilyen voltam.
2014. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Halj meg.
2014. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendbe kell tenni a fejedben a dolgokat, erre tökéletes a pszichológus. Rendbe kell tenni az önbizalmadat, a kapcsolatodat saját magaddal, erre szintén pszichológus a megoldás. Keress fel egyet, segít neked ezekben, kihúz a depresszióból és elkezded szépnek látni a világot és magad. Ha ez megvan, mások is észreveszik rajtad és özönleni fognak a pasik. Fel a fejjel!
2014. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még 50 év és nem fog érdekelni. Bár engem az ilyen dolgok már most 26 évesen se érdekelnek. Szerencsére szélesebb a világ, minthogy leragadjak 1 dolognál, amit nem tudok összehozni.
2014. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már megint te? Nem csak erről szól az élet bszki, miért kell folyton siránkozni? Magasvékonyt keresd meg, az biztos szeretne!
2014. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!