Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek milyen belső és külső tulajdonságokkal rendelkezik egy olyan lány, akire azt mondjatok, hogy édes, cuki? Hogyan viselkedik?

Figyelt kérdés
Esetleg kedvelitek az ilyen lányokat?

2014. okt. 25. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Mosolygós, kedves, picit szétszórt, félénk.

Igen, határozottan.

2014. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérdező ne akarj cuki lenni, nagyon kaki dolog bármit mondasz vagy csinálsz ajj de cukiii, nekem már picit elegem van.. nem tehetek róla hogy elesek a labamban de ez miért cuki? nem értem.. nekem ez magas ^^ ja és a fiúk is barát kategóriába raknak, a lányok meg pipák rád mert a fiúk veled beszélnek és foglalkoznak.. pedig nem is te kéred, a lényeg nem olyan nagyszerű ha azt mondják valakire cuki én már csak tudom folyton ezt hallom.. :€€
2014. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

külsőleg: finom ropogós csokibevonat van rajta

belsőleg: finom könnyed nem túl édes, könnyen emészthető

viselkedés: szép csendben álldogál a hűtőben

2014. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pirulva veszi a szájába a farkamat.
2014. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kissé naiv, vidám, szeret nevetni és vicces is. Nincsenek önértékelési problémái, szóval tudja milyen, és nem is akar többnek látszani. Nem bunkó vagy flegma, mindnekihez kedvesen viszonyul, aki hozzá is. Külsőleg inkább törékeny, vagy annak látszik, de lényegében külső mindegy, esetleg valamilyen aranyos + dolog van benne, de ez bármi lehet, akár egy törött kéz is, lényeg, hogy nem hétköznapi.
2014. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!