Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek valóban úgy van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valóban úgy van, hogy a fiatal lányok/nők sokkal magasabb elvárásokat támasztanak a pasikkal szemben?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy nem provokatív szándékból teszem fel a kérdést, ahogy nem is akarok másokat vádolni, és végképp nem panaszkodni. Csupán érdekelne a véleményetek, mivel ezzel a kérdéssel egyre gyakrabban találkozom, jellemzően fiúktól hallom. Amúgy nem értem az olyan jellegű beskatulyázásokat, hogy valaki átlagos és valakinek nem az a szintje mint amilyenre vágyik, ezért próbálkozzon az ő szintjén. Ugyanígy egy tízes skálán adott úgymond minősítés mennyire lehet reális vagy éppenséggel mit takarhat? A szép, az átlagos, a csúnya. Vagy ez mindig csak a külsőre vonatkozik? Csak ezen fogalmak kedvéért nevezném magam átlagosnak vagy mondjuk csúnyának, mert én úgy gondolom nem minden a külső, bár ahogy elnézem egyre többet nyom a latba. Amúgy egy 23 éves, átlagos srác vagyok, nem túl sikeres a nőügyek terén. Barátaim túlnyomórészt jó és helyes pasik, mindig válogattak nők terén. Én valahogy mindig az átlagosnak nevezett lányokhoz vonzódtam, szerintem nem felszínesek és rendszerint sokkal értékesebbek. Így is sokszor azt hallottam, mi tetszik benne, mit látok benne. Akkor tényleg minden a külső? És az is igaz lenne, hogy az átlagos lányok nem érik be az átlagos srácokkal? És fordíta? Az átlagos pasiknak is csak az úgynevezett jó nők kellenének? Ki támaszt magasabb elvárásokat, egyáltalán ez mennyire tekinthető mérvadónak? Remélem olyan válaszokat kapok, amiktől okosabb leszek, mert egyre inkább önértékelési zavarban szenvedek.

2014. szept. 25. 19:39
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
78%
Inkább arról van szó, hpgy szeretik magukat kiemelni azzal, hogy azt hangzotatják, milyen irreális elvárásaik vannak, de ha szembejön velük valaki, aki bejön, de nem is nagyon hasonlít a korábban vázolt elképzelésehez, akkor is sutba vágják utóbbit. Szóval inkább csak duma az egész.
2014. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
10%

Én a fő kérdésre akarok válaszolni. Igen, magasabbak az elvárások a fiatalabb lányoknál, mert... fiatalok. Megtehetik, hogy válogatnak, még általában jól is néznek ki és kiélhetik magukat. Úgy a 20-as évek vége és a 30-as évek elején történik a változás, amikor már annyira nem szépek, gyereket is akarnának és már nem érnek rá szórakozni, vagy válogatni... Na olyankor már a kevésbé jóval is megelégszenek.


Nem minden a külső egyébként, szerintem fontosabb az, hogy mekkora a határozottsága egy fiúnak.

2014. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
29%

Na akkor én is elnézést kérek de kicsit általánosítok....


nagyjából 30 éves korukig tehetik meg a nők hogy magas szinten válogassanak, utána úgymond, drasztikusan mondván elhasználódnak, elkezdenek öregedni , de egy férfi ugyanakkor még 35-40 évesen is találhat majd magának 25 éves nőket.

ergo a nőknek addig kell válogatniuk míg megtehetik azt. Feltéve ha az a pasi velük is marad. De az már más kérdés.

2014. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
25%
Nagyott tévedsz kérdező! Az átlagos lányoknak bizonyítási kényszerük van, menőzni akarnak a barinők előtt és ezért csak szépfiúk kellenek nekik. De egy szép lányba nincs ilyen bizonyatási kényszer, mindenki számára nyilvánvaló, hogy bárkit megkaphat, de ő azt választja akivel a legjobban érzi magát. Még ha egy átlagos fiúról van is szó.
2014. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
77%
Én azt vettem észre, hogy azok a fiatalok akik többnyire külső alapján válogatnak, vagy magas elvárásaik vannak szexuális téren, azok butábbak(nem lexikális tudást értek ez alatt).
2014. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
18%

Nem, csak a férfiak nem ismerik be, hogy a saját hibájukból nincs nőjük. A nőt okolják, amiért az nem a barátnőjük. Ilyen hozzáállással meg aztán ki lenne a barátnője?


Ha meg a külsőségekről van szó, a férfiak hajlamosabbak a legcsinosabb lányt is le-dagadt-tehenezni még itt, a gyakorin is, és elküldik kondiba, szoliba, megmondják, hogy hát, inkább csináltasd meg a melled. Emellett legyél konyhatündér, aki nem bánja, ha a pasi bulizik a haverokkal meg flörtölsz mindenféle macával, de neked ne legyen magánéleted, a barátnőket hanyagold, mert rossz hatással vannak rád. Szolgáld ki a férfit, de ne várd, hogy ő majd fizeti a randin az italod, mert "hát egyenjogúság van, nem?!".


Ha egy fiú tesz fel kérdést a külsejéről, akkor viszont a válaszok legjava pozitív töltetű lesz, annak ellenére, hogy azok a szerencsétlenek csak nyavalyogni tudnak, és a nőket szidják.


Ha valakiknek magasak az elvárásaik, akkor azok bizony a férfiak.

2014. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
28%
Nem az elvárások nagyok, csak egyesek nem képesek megugrani a lécet,ez talán a megfelelő minták hiányára vezethető vissza
2014. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

# 6/7-es .

Mindig magamban keresem a hibát, a leírásomban is szerepelt, hogy nem vádaskodni szeretnék. Csupán úgy láttam, hogy ez a jelenség és ennek a megközelítése egyre inkább kiéleződik, teret hódít és problémát okoz. Ahányszor randira hívtam egy lányt (nem túl gyakran jutottam el odáig, többször pattintottak le) mindig én fizettem, ez nálam elvi kérdés. Csupán érdekel a dolog. Mindenkinek köszönöm a válaszát :D

2014. szept. 25. 20:08
 9/55 A kérdező kommentje:
Mindenképpen hozzáfűzném, hogy csak annyit várok el egy lánytól, amennyit reálisan nyújtani tudok számára.
2014. szept. 25. 20:10
 10/55 anonim ***** válasza:

Ha a külsőd átlagos, tűnj ki valami másban. Jó humor, jó beszélőket, intelligencia, akármi belső érték, ami másokhoz kéepst egy plusz. Aki nem jut el addig, hogy ezt meglássa benned, attól már bármit is akarnod.

Mellesleg igaz a mondás, hogy a külső megfog, a belső megtart. Elsőre mindenki csak a külsőt látja, ha abban semmi nem fog meg, a fejeden is pöröghetsz egész nap, bizony akkor is le leszel szarva.

2014. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!