Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolhatta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatta, hogy nem szeret vagy dühből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 éves párkapcsolatról van szó, ami már megélt sok mindent. Igazából még nem bizonyított tény, de benne van a pakliban, hogy enyhe borderline kórban szenvedek.

A kapcsolatunkra rá is tette a bélyeget, baszogattam olykor, hogy ez nem jó az nem jó stb...mrs hisztérika csakhogy ezek nem tudasultak bennem.

3 hetente mindig az 1-2 napig tartó veszekedések voltak. 2x hirtelen indulatból szakítottam is, összepakoltam hazajöttem, nem beszéltünk 1-2 napig,utána keresett és ment tovább minden mintha mi sem történt volna.

Az utóbbi 3-4 hónapban úgy éreztem jó felé haladunk, ritkultak a veszekedések is.

Azonban tegnap nagyon összevesztünk az ő féltékenységéből adódóan kivételesen, üvöltötte, hogy mennyire szeret stb. de neki elege van befejezte stb. , kicsit átmentünk màr ilyen házaspár veszekedésbe, majd lenyugodtunk és ölelkezve elaludtunk. Felkelve egymáshoz sem szóltunk, inkább hazajöttem a további feszültség elkerülése végett. Most este találkoztunk, azt állítja ő már nem szeret úgy ahogy kéne, így nem boldog, hogy folyamatosan meg kell felelnie nekem , semmisem jó nekem amit csinál, nem illünk össze ha folyton veszekszünk , ő befejezte velem, neki jobb most egyedül kapcsolat nélkül. De azért kis reménynek hozzáfűzte,hogy majd meglátjuk mi lesz, lehet észhez fog ő is térni , hogy együtt kell hogy legyünk.

Elfogadtam az álláspontját, de miért hagyta hogy megpusziljam , megöleljem?

Minek hívott fel most is hajnalban, hogy mi van velem, ha egyszer ilyen csúnyákat vágott hozzám?

Szeretnék pszichologushoz járni, met biztos vagyok benne, hogy valami szmélyiség zavarom van, de legfőkèpp visszaakarom kapni őt.

Előfordult már valakivel ilyen , hogy hasonló szavakat vágott a másiknak , pedog szerette?

Ugyanis én ezt eljátszottam már vele párszor, és nem tudom hova tenni, hogy bosszúból mondta-e , hogy érezzem azt amit ő is érzett és hátha észbe kapok, vagy eljuthatott egyik napról a másikra ilyen döntésig?

én 24 L

ő 27 F


2014. okt. 26. 03:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 100% elmenekülnék egy ilyen "kapcsolatból". Számomra ez egy kínterhes viszonynak nem nevezhető förtelem.
2014. okt. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:

egy. Attól h hisztis vagy, még nem hinném, h személyiségzavarod van, azért ne süssük már mindenre rá ezeket.

kettő. A mentálhigiénés segítség nem rossz ötlet ettől függetlenül

2014. okt. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!