Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam össze?

Figyelt kérdés
Lesz egy bankett a suliban és ki kell öltözni. Szeretném felhivni magamra a figyelmét az egyik osztálytársamnak rám aki nekem tetszik. Hogyan csinálhatnám ezt. Szemmel meg mosollyal vagy hogy?

2014. okt. 26. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem akarlak elkeseríteni de ha nem érdekled akár fejen állva is kánkánozhatsz, édes mind 1.


25 F

2014. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
AZT nem tudom hogy érdeklem. Miből látnám?
2014. okt. 27. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk pl sűrűn van a közeledben meg sokat néz téged.
2014. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És banketten hogyan tudnám arra sarkallni hogy elhívjon egy talira? Tudnál nekem ebben tanácsot adni. Előre is köszi !..
2014. okt. 28. 06:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Őszintén a fiuk értékelik ha lány nyomul mert legalább nem nekik kell fáradni.

Hát meny oda hozzá banketten és kezdj le vele beszegeti( Nekem is olyan emberekkel van közös fotóm bankettöl akik egyébként csak annyit szóltak mindig h szia,sőt volt olyannal aki kimondottan utált szal nem nehéz.) majd a 4. téma után kérdezd meg h egy ilyen jóképű pasinak mért nincs barátnője amikor simán lehetne.

(Nehogy az legyen az első h szia kell egy barátnő, mer azt fogja hinni h hülye vagy vagy csak szívatod.)

Ettől majd hízik az egoja.


És ha van esze és nem vak akkor azt kérdezi vissza h miért te lennél ?


Ha pedig nem a válasz akkor lehet h meleg nem mint ha sztereotipizálni akarnék de többet is ismerek és 5-ból 4-ről nem mondanád meg h azok.

Vagy lehet ha nem akar kapcsot , nem szereti a kötöttségeket.

Esetleg kocka.


Mondjuk egy szex kapcsba szinte mindenki benne van de nem hiszem h értékelnéd a ribi címkét.

Mert sajna az van ha egy nő csak úgy akár egy pasival is szexel akkor ezt nyomják rá.

Ellenben egy pasinál meg ő a király, nem tom ez mér van így nem én kértem.

Csak mondom h szexel valszeg megtudnád szerezni, viszont akkor meg te leszel a trófeája akivel majd dicsekszik a haverjainak h látod meghúztam X-et.

Mire a többi fuuuu ez az öcsém te vagy a király.


Gondolom ezt azé nem szeretnéd.

2014. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"kérdezd meg h egy ilyen jóképű pasinak mért nincs barátnője amikor simán lehetne. És ha van esze és nem vak akkor azt kérdezi vissza h miért te lennél ?

Ha pedig nem a válasz akkor lehet h meleg Vagy lehet ha nem akar kapcsot , nem szereti a kötöttségeket.

Esetleg kocka."


#5, szerintem ebben nincs igazad. Ez a kérdés tényleg egy kis beszélgetés után jó ötlet, de ha csak "nem"-mel válaszol a srác, abból még egyáltalán nem következik rögtön, hogy meleg vagy nem akar kapcsolatot vagy "kocka". Te lehet, hogy azt tartanád jó válasznak, hogy "Miért, te akarnál lenni?", de másnak lehet, hogy nem. A srác lehet bizonytalanabb is vagy egyszerűen csak nem ilyen típus, stb. Szóval attól még, mert csak egy puszta nemet mond a kérdésre, még lehet a kérdezőnek esélye.


Kérdező, te pedig tényleg úgy tudnál közelebb kerülni hozzá, ha odamennél beszélgetni kicsit. És egy idő után - ha már összemelegedtetek valamelyest - , akkor tényleg jó az a kérdés, amit az 5-ös írt. :)

2014. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

* de más lehet, hogy nem


Bocsi, elírtam.

2014. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én inkább ilyen visszahúzódóbb vagyok ő megg olyan szeleburdibb. Neg lehet hogy kockának tart mert feszt jójegyeket kapok. Nem merek oda menni hozzá. Kiis röhögnének, meg mindig ott van a többi fiúval és bevallom őszintén nem vagyok a súlycsoportja. Én nem vagyok jó tesiből és van rajtam egy kis felesleg is. Nem vészes de nem ia vagyok az a toppmodell. Ő meg jól mozog, és sportos és erős. Kérlek aggyatok tanácsot nem tudom mit tegyek.
2014. okt. 29. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!