Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem szeretnek tole semmit?

Figyelt kérdés

Nyar vegen megismerkedtem egy sraccal. Csak bulikba futottunk ossze, meg interneten beszeltunk. Meg regebben megigertem neki, hogy elmegyek vele setalni, vacsizni. Neha-neha beszeltunk, egyre kevesebbszer kerestuk egymas tarsasagat.

Lassan 4 eve beszelek egy masik sraccal interneten, egyparszor talalkoztunk is iden. Ugyerzem kezdek beleszeretni, hianyzik. O is ogy erez irantam.

A srac akivel nyaron isnerkedtem meg, ramirt egypar napja, es tegnap este beallitott, idejott hozzam hazhoz. Mivel en beszoktam tartani az igereteimet, elment vele este vacsizni. Beszelgettunk, tenyleg jo fej, arabyos, birom, csak en baratkent tekintek ra.Ma egesz nap hivogatott es irogatott, mar azt tervezi hova fog elvinni engemet legkozelebb. Kicsit banom hogy elmentem vele, de nem volt szivem elkuldeni a haz elol.

Mivel ott van nekem a masik srac, akivel ugy nez ki alakulnak a dolgok, igy mar csak emiatt sem tudok, akarok vele randizgatni, meg feleslegesen huzni az agyat, mikor tudom hogy reszemrol ugy sem mukodne a dolog.

Hogyan mondjam meg neki, hogy csak baratkent tekintek ra, es nem amarok tole semmit? Nem szeretnem osszetorni, nyilvanvalo hogy nagyon tetszem neki.

Elore is koszonom a segitseget. Az ekezetek es a helyesirasi hibak miatt elnezest kerek.


2014. okt. 26. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán, nyiltan, őszintén.
2014. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs,de az,hogy valaki nyomul,még nem feltételezi azt,hogy komolyak is a szándékai.Az elején minden pasi ilyen.Ennek fényében nyugodtan megmondhatod neki őszintén már most,hogy sorry,de nem vonzasz igazán.Ezzel nem veszítesz,csak tiszta lesz a lelkiismereted.
2014. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyíltan és őszintén mondd meg neki!
2014. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!