Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy elfelejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem az exbarátom?

Figyelt kérdés

A párom elhagyott úgy,hogy egy értelmes indokot nem tudott felhozni annak érdekében hogy megértsem mégis miért, hisz sosem voltak problémáink. Állítása szerint jobb lesz Nekem nélküle, 10 év elteltével pedig majd hálás leszek Neki ezért a "hatalmas tettéért"! Értetlenkedve álltam ott, csak annyit kértem tőle ha már vége,legalább legyünk egyenesek,vallja be mi is azaz ok,amiért ezentúl külön utakon járunk. Aztán jött a beismerés:" Van valakim, aki sose tudott rólad, nem tudom mit érzek"! Édesanyjával beszéltem,aki azt mondta ő figyelmeztette a fiát ne csinálja ezt,de annak egyik fülén be, a másikon ki. Végülis tényleg jobb hogy így alakult, csak fáj, hogy ezt közvetlen az után adta elő miután a szüzességem elveszítettem. Azt hittem más, és nem fog egy ilyet benyögni.

A lényeg az hogy, eltelt félév, nekem azóta senkim sincs, csak hódolók. Ő időközben átment 3-4 lányon, mert "szerelemre volt hangolva"! Hónapokig nem beszéltünk, aztán felkeresett.

Mint kiderült előtte való napokban azért megtudakolva mi van velem,hiányzik-e, van-e barátom. Majd pedig rám írt facebookon. Persze kapásból mondtam az udvarlóimat, had bosszantsa, erre ő mindegyiket leintette,talált bennük kivetni valót:"Komolyan ennyire lealacsonyodsz? Ne légy gyerek!"Éreztette üzeneteibe a szúrkálást, a szemrehányást,lenézést,utálatot, ezt nem lehet leírni ,aztán stílust váltott:"Remélem szeret annyira mint én Téged, s megbecsül,valaki nem tud olyan könnyen felejteni mint Te"!

Nem akartam még egy rugást kérni tőle magamnak,így utasítottam,aztán megint kezdődött,egyszerűen nem értem a logikáját :" Mit szólnál barátság extrákhoz? Igyekszek majd jó barát lenni cica, csak amíg nem lesz egyikünknek komoly kapcsolata ,a mi titkunk marad ,csak ne kergess baby hiú ábrándokat,érzelmek nélkül"! Ezt hogy képzeli? Ehhez po.fa kell! Nálam ez többről szól/szólt, azoknélkül semmiért sem.

Veszekedtünk. Megint jó darabig nem beszélgettünk, egészen egy péntekig,ami pár hete történt. Meglátogatott az iskolában. Utánnam jött köszönni, én elakartam menni mellette mint aki a szemüveg nélkül észre se vette. Tudta nagyon jól hogy az én tesiórámra jön, hisz a tanárommal olyan kapcsolatban áll hogy tudja az órarendjét. S oda állt nézni engem, annyira irritált. Este pedig kaptam tőle egy üzenetet,kicsit beszéltünk ,amibe azt közölte velem hogy szokjak hozzá, ne lepődjek meg, ezentúl befog járni a suliba. Innentől kezdve folyamatosan likeolja a posztjaim,képeim, nem ír,de jelzi hogy itt van. Csak játszik, azt élvezi hogy az idegeim már a plafonon vannak miatta, vagy nem értem a szándékait,miért szeretne békülni,hisz a környezetünk azt mondja ,a sok kivülálló hogy visszaakarja nya.lni magát.Akkor most miért hozzám jön? Hol vannak most azok a lányok? Maradjon ott ahol eddig volt,akiért elment. Biztos unatkozik,nem jött be neki az egyetem, tetejére dolgozni is lusta.Az egész város arról beszél hogy milyen hi.tvány egy gyerek. A vékony panel falakon áthallani mindent,ahogy az édesanyjával beszél,hogy mennyit képzel magáról. Anno nekem akart tanácsot osztogatni,kioktatni az életről, de nála nagyobb csődtömeg nem kell, bukott egy tárgyból az egyetemen, elvileg az ismétléshez várnia kellett 1 évet,ő legalábis ezt mondta, az akkori barátnője elhagyta, kénytelen volt hazaköltözni, nem dolgozik,azt hiszi hogy az édesanyja nyugdíja mindenre elég, főz,mos, takarít rá, s minden dilemmája az ha elkell mennie a boltba. Végülis mit várni tőle a testvére három gyereket hagyott el egy nőért úgy mint az apja,mintha valami családi hagyomány lenne ez náluk. Szerintetek mit kellene tennem hogy elfelejtsem, hogy lerázzam? Hiányzik, de nem akarom ezt érezni,újrakezdeni meg főleg nem.

Én 17 éves vagyok,gimnazista, ő 23,hogy jár e még egyetemre az jó kérdés.


2014. okt. 27. 12:49
 1/4 CptTomato ***** válasza:
100%

Őszintén szólva egy dolgot tehetsz...vagy még egyet attól függ milyen személyiség vagy.

Töröld minden elérhetőségét facebook/twitter...stb email, telefonszám lakcím ..nem tudom mindent... Így előbb utóbb elfelejted..

Ha meg könnyen ismerkedő típus vagy akkor hajrá ismerkedj könnyen másokkal de semmi komoly, csak szex vagy barátság... ez útóbbira lányok társaságát ajánlom mert az ellentétes nemmel csak a gondvan.

2014. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tíltsd le, mond meg neki, hogy zaklatásért feljelented és távoltartásit kérsz! ez a pali semmibe vesz! azért megy hozzád, mert tudja, hogy kötődsz érzelmileg hozzá, mivel neki adtad a szüzességed! bele ne menj, mert rongyosra fog alázni!
2014. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most éppen nincsen senkije, ezért megpróbál visszamenni hozzád. Utána majd megint azt érzi milyen jó srác és amint jön egy másik nő, úgy megint ott fog téged hagyni (vagy titokban megtart mellette biztosítéknak).

Ilyen szituációban - mivel én nem tudtam volna megtenni - kiprovokáltam a sráctól, hogy letiltson faceen.

Annyiszor fog visszamenni hozzád, majd dobni, amennyiszer hagyod neki, sajnos. :(

2014. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már döntöttem, nem adok Neki még egy esélyt,abból mindenkinek egy jár,szóval vezérelje bármilyen szándék,minden tett hasztalan lesz. Van az a mondás,ha nincs ló,jó a szamár is, nálunk is szerintem ez a helyzet. Csak én ilyet nem játszok. Lehet rossz, de majd csak jobb lesz,itt az iskola, a tovább tanulás,van mire koncentrálnom, a kapcsolataim,szerelmi ügyeim csak másodlagosak,majd alakulnak. Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. okt. 27. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!