Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy elfelejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy elfelejtsem őt? Már 2 éve próbálom elfelejteni de nem megy és már megőrülök!

Figyelt kérdés

2 éve jártam egy sráccal és a mai napig nem tudom őt elfelejteni.

Van most egy elég komoly kapcsolatom és mindennél jobban szeretem őt! Az exemmel meg úgyse jönnék újra össze de azért hiányzik! Mit csináljak hogy elfelejtsem?



2014. aug. 15. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Keresd benne a rossz tulajdonságát,ezt csak Te tudod,hogy mi volt az,mi nem.
2014. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom és napikig tudnám sorolni... csak bekem ő volt az első igazi szerelmem
2014. aug. 15. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért lett vége az exeddel ? Ha megcsalt vagy ilyesmi akkor amiatt pl. eléggé utálnod kéne és nem kéne h hiányozzon...
2014. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok , hogy nem tudom elfelejteni a volt bnőmet.....mi is majdnem 2 éve szakítottunk , de azóta is hiányzik stb..igaz nekem most nincs bnőm, de egyszerűen nem tudom őt elfelejteni :/
2014. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért szakítottunk mert nem illettünk össze!

Neki csak a szexre kellettem míg én nagyon szerettem őt. Fél évig egyszer se mondta nekem hogy szeret. Nem bírtam azt hogy ő csak kihasznál engem miközbe én betegesen szerettem őt! Így ért véget a kapcsolatunk... nem bírtam tovább!

Hát ennyi! Azóta hiányzik nekem minden nap!

2014. aug. 15. 11:23
 6/9 anonim válasza:
gondolj arra hogy ő csak kihasznált téged, ezek szerint nem is szeretett. inkább a jelenlegi barátoddal foglalkozz és vele törődj ne az exeddel.
2014. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rengeteget gondolok rá! És tényleg nagyon szeretem a barátomat! Ő az igazi de akkor miért gondolok az exemre?!
2014. aug. 15. 11:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vmi bibi lehet evvel a mostani kapcsolatoddal,mert aki boldog és normális kapcsolatban van, nem járna ennyire az eszbe az exen!
2014. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tényleg tökéletes a barátom!
2014. aug. 15. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!