Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ekkora marha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ekkora marha, hogy akkor is udvarolok egy lánynak, ha már nincs semmi pozitív visszajelzés, csak negatív hónapok óta?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Észre kéne venni, hogy annak a lánynak nem kellesz. Keress mást.
2010. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a negatív alatt mit értesz? sérteget vagy rúl ironikus veled szemben vagx csak simán ignorál?
2010. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*túl *vagy
2010. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sértegetés/Ignorálás az opció.
2010. jan. 25. 18:39
 5/16 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva, nem!

Sajnos énis ekkora marha vagyok...

2010. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi barmit is irunk szerinted ugyis van ertelme hisz azt hiszed szerelmes vagy. Igen kell harcolni de emrtekkel, nem szabad megalazkodni senki elott....ha nem kapsz visszajelzest add fel. Neha olyan butak tudunk lenni, azt hisszuk hogy szerelmesek vagyunk de kozben meg nem is ez a lany avgy pasi valo hozzank. Mert aki hozzank valo az viszont szeret.

En sokaig teveszmeben eltem, aztan mikor talalkoztam a mostani parommal.....mindketten ereztuk az elejetol hogy osszetartozunk, egymas mellett a helyunk. Hidd el akkor jon majd egy csaj amikor a legkevesbe szamitasz ra, es ugy fog majd szeretni mint soha senki mas, es erezni fogod hogy o tenyleg hozzad tartozik....tudom mesebe illoen hangzik de szerintem mindenkinek van egy amsik fele a vilagban....21L

2010. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A nem, az nemet jelent. Ha ezt nem érted meg, és továbbra is hajtasz, akkor ne csodálkozz, hogy nem vág hozzá jó pofát és visszaküld oda, ahonnan jöttél.
2010. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de jön a csavar, hogy annyira jól vette, és adta a dolgokat marha sok ideig.
2010. jan. 25. 18:42
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen, csak magadat járatod le. Férfitársam, próbáld meg elfogadni, ha egy nő azt mondja: Nem! akkor az azt jelenti, hogy nem.
2010. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül,sajnos én is ilyen vagyok,pedig tudom h nem lenne szabad...
2010. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!