Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már részetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már részetek abban, hogy (kevésbé szép) külsõtökre sérelmezõ, negatív kritikát kaptatok? Hogyan viseltétek el? :/ 27/F

Figyelt kérdés

Eszem ágában sincs ezzel a kérdéssel megbántanom senkit, és együtt érzek azokkal, akik már biztos nem 1szer élték át ezt a traumát.

Hisz tudjátok, nem lehetünk egyformák!


2011. okt. 16. 00:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Én (kis túlzással) minden nap megkapom a páromtól, hogy fogyjak le. :D Jól viselem, mondjuk neki is kéne fogynia, és így piszkáljuk egymást.
2011. okt. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Volt, amikor épp olyan korszakom éltem, hogy a hajam felét leborotváltam, a másik felét színesre festettem, "beszólt" egy öreg bácsi a zebránál, hogy "Azanyád, de ronda vagy!" :D

Amúgy nem vagyok ronda lány, de az a haj tényleg az volt, szóval megértem a bácsit. De akkor teljesen kiborultam tőle, napokig nem tudtam túltenni magam rajta.


Később még egyszer volt olyan, hogy felszedtem némi plusz súlyt, de felvettem bulizni a bulizős felsőm, ami - finoman szólva - nem állt túl jól rajtam. Ott meghallottam egy elejtett megjegyzést erre vonatkozóan, de el kellett ismernem, hogy igaza volt. Az nem viselt meg, inkább gyorsan lefogytam :D

2011. okt. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen, tény, hogy fájt, aztán tettem ellene, mert őszintén volt idő, mikor nem néztem ki olyan jól. Azért a mai napig érzem a hatását, önbizalmam van már, de a mai napig nagyon bizalmatlan vagyok másokkal szemben.
2011. okt. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Lényegében a "Kölcsön kenyér vissza jár" szisztéma megy köztetek XD

Gratulálok, és légy továbbra is ilyen erõs egyéniség!

Hajrááá!!!! :)

2011. okt. 16. 00:39
 5/13 A kérdező kommentje:

Másodiknak üzenem, örülök, hogy van önbizalmad és igyekszel tenni a kudarcok ellen.

Bár sajnos vannak olyan fiatal suhancok, akik oly mértékben túl lõnek a célon, gondolok én arra, hogy hasukat fogva röhögnek az illetõ arcába, hogy "Jézus, Úr Isten!!! Hogy néz ki ez a valaki!!" fenn áll az önbizalom vesztés veszélye, ami nem jó.

Én szinte minden nap kapok ilyeneket a csajoktól. Hidd el, ez nekem is nagyon fáj, mint neked, vagy bárki másnak.

Légy jó, s fel a fejjel!

Kezedet csókolom! :)

Attila

2011. okt. 16. 00:51
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Duci csaj vagyok, de szexin öltözködöm, magasszárú, magassarkú csizmában, harisnyában és miniszoknyában igyekeztem egy barátomhoz, amikor elhaladtam néhány tizenéves srác mellett. Az egyik vélelmezte a "sonkáimat". Nem emlékszem pontosan mit mondott, csak erre az egy szóra. Magamban annyit tettem hozzá: "szeretnéd te, ha ezek a sonkák keményen meglovagolnának"...egyébként meg továbbmentem és nem szóltam vissza semmit. Persze egy darabig még bennem volt és cseppet megingatta az önbizalmam, de hálistennek naponta kapok pozitív megjegyzéseket, bókokat akár vadidegen férfiaktól is. Arra, hogy milyen szép arcom/hajam/szemem van, hogy milyen jól táncolok, hogy hogy "megdugnának"(van, amikor ezt is bóknak veszem)... szóval mérlegre téve a mindennapos pozitív beszólásokat ezzel az eggyel arra jutottam, hogy nem érdemes foglalkozni vele.


22/L

2011. okt. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Igen, valami olyasmi. :) És köszi!

Nem is értem, hogy hogy szólhatnak be idegenek. Én így bírom, hogy ugratjuk egymást, de egy idegentől biztos nagyon rosszul esne. Bár szerintem ezeket nem szabad felvenni, egy normális ember nem fog odaszólni, szóval aki mondd valamit, azzal (is) van valami hiba. :)

2011. okt. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalok között ez szinte mindennapos dolog. A 17 év körüli és annál fiatalabb fiúk többsége hírből se hallott a nők tiszteletéről.

Én sokszor megkaptam már, lepereg rólam, általában egyből replikálok, az után pedig mindenki meggondolja, hogy be akar -e szólni nekem : ) Ha már az anyjuk nem nevelte meg őket..

2011. okt. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég rosszul viseltem, azért mert azt hittem, hogy az az egyetlen amivel elégedett lehetek. Erre azt meg dicsérték amiről meg azt hittem ronda, de azt meg nem hittem el ha egyszer magamnak nem tetszik. :D
2011. okt. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt... Nehezen viseltem, gyenge voltam. Azóta is próbálom újraépíteni az önbizalmam.
2011. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!