Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, és szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, és szeretném megtenni a volt pasimmal! Helyes döntés lenne?

Figyelt kérdés

üdv mindenkinek! 16 éves lány vagyok (Edina) !!

volt egy barátom fél évvel ezelőtt akivel 2 hónapig jártam, nagyon belészerettem de végelett az én hibámból!! most kb 1 hónapja msn-en ujra szoktunk beszélgetni, ma pedig találkoztunk.. egyet tudok nagyon rég ota: ÉN VELE SZERETNÉM ELŐSZÖR! hogy miért? vonzódom hozzá, akárhányszor meglátom azt képzelem h vele milyen lenne.. és hallom azt a belső hangot, hogy : VELE KELL LENNEM, vele kell megtennem!! ezt igy nem lehet megmagyarázni.. egy problémám van, ezt hogy hozzam a tudomására hogy vele szeretném!!! amgy tudom, hogy nemlesz utána jó érzés, mert max barátok leszünk, de én biztos vagyok magamban teljesen!! de mégis..hogy kérdezzek rá? hogy emlitsem neki? Előre is bocsy a sok kérdésért, és aki válaszol annak pedig köszönöm:)


2008. aug. 12. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is egyáltalán nem biztos, hogy ő bele fog menni a dologba. Akkor nagyon kínos lesz neked. Mert ha normálisabb fajta srác, akkor azt fogja mondani, hogy nem teszi meg, mert csak barátok lehettek, ő meg csak úgy nem csinálja. Az az igazság, hogy így elég nehéz rákérdezni, hogy benne lenne-e. Próbáld meg valahogy rávezetni. Pl kérdezd meg, hogy volt-e már lánnyal, és ha igen, akkor hogy történt. Ebből gondolhatja, hogy valamit akarsz tőle.
2008. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
őőő! hogy belemenne -e a dologba? Abba hogy teljesen őszinte legyek, nemvagyok biztos!!! de nagyon remélem:( de minden kiderül.. csak hogy hozom fel neki?:( ez itt a kérdés
2008. aug. 12. 21:39
 3/5 anonim válasza:

Szia!Sztem ne is gondolkodj ienekben hogy vele veszítsd el a szűzességed!Ez olyan mintha vissza akarnád kapni ien formácioban és az neked is rossz lenne, hogy nem lenne semmi köztetek és ő vette el. Tudod a lányoknak az elsö szexuális élmény nagy dolog, és ez határozza meg a következő kapcsolataidat is, és azt, hogy mennyire fogod élvezni a szexet.Én amikor elvesztettem 15 évesen 1,5 évig voltam barátommal(bár már bánom), de most megtaláltam az igazit!:)

U.I.: Csakis olyannal veszítsd el, akivel jársz, és ne egy ien múltbélivel!Amugy is 2 hónap az kevés arra, hogy megismerd!Lehet tapló módon megbánt téged, és ezt te sem akarhatod!

2008. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy ne hozd fel neki.Ha egy rendesebb,jóérzésű srác,akkor nem "vállalja"ezt be,főleg így nem,hogy már nem vagytok együtt.Ha még azóta is együtt járnátok meg minden,akkor az más lenne.Ha ő meg így visszautasít,az igen kellemetlen lesz neked.Gondold át jól ezt még.
2008. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd el hozzátok vagy menj te el hozzá és csak bele kell nyúlnod a gatyájába!!!!!! Nincs olyan férfi aki onnnan meg gondolná magát:D
2008. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!