Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Flört a párkapcsolatban? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flört a párkapcsolatban? Ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Párom van már több mint 1,5 éve, szeretem, vele képzelem el az életet. Vannak közöttünk félreértések, egyet nem értések, de persze ez mindenkinél van. Leginkább az zavar, hogy nem kapok tőle dicséreteket, bókokat. Itt jön képbe X, aki egy ideje írkál, bókol, flörtöl. Tudom, hogy nem helyes és hogy nem szabadna, de viszont jól esik néha pár elejtett megjegyzés. Megcsalni a párom sosem tudnám, még csak annyival sem, hogy találkozom az illetővel. Nem tudom mit gondoljak, mit csináljak.
2014. okt. 27. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb útóbb fogsz találkozni vele, és akkor mégjobban fog hiányozni a másik..
2014. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől félek, hogy egyre jobban fog hiányozni a másik. Azt hiszem az lesz a helyes, ha szépen itt befejeződik az a dolog, ami tulajdonképpen még el sem kezdődött.
2014. okt. 27. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem flörtölni lehet, ezt a "luxust" magamnak és a páromnak is megengedem...:D
2014. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak mondjuk én önző módon nagyon mérges lennék ha ezt a párom tenné meg. Nem fair és nem szép dolog tőlem, tudom..
2014. okt. 27. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!