Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja minden lány hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdexed kérdése:

Miért mondja minden lány hogy ő neki olyan fiú kell aki szereti, meg becsüli, védi, kiáll mellette, vicces . Ha oda áll egy fiú szemébe mondja hogy szereti miért jön szokásos unalmas szöveggel . Miért?

Figyelt kérdés
Rólam annyit érdemes tudni hogy 21/F,185 Cm magas, sokan mondják de szerintem is szép barnás kékes pici zöldes árnyalatú szemem van . Kb. :100 kg a test súlyom alakatom macis-sportos közötti átmentet . Őszinte vagyok eléggé, elég jó humorom is van ;) szeretem meg ismerni a hölgyet alaposan és utána komolyabbra fordítani a dolgot .A kor csoport -4 év vagyok a híve, ez azt takarja hogy nálam maximum 4 évvel fiatalabb lányokkal ismerkedek. Hol a hiba a rendszerbe?

2014. okt. 27. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
ilyenek a nők, azt se hidd el amit kérdeznek..
2014. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
nem mindig magunkban van a hiba
2014. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Ott hogy tul sokat agyalsz rajta. A szerelmet nem lehet siettetni, sem eroltetni, sem iranyitani. Legy laza, ne agyalj rajta es mar kopogtat is, meglasd.
2014. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 fahéjas Alien ***** válasza:
60%
Nem ismerlek, de... számomra abszurd, hogy nem vagy tisztában a korlátaiddal és úgymond 'tökéletesként' állítod be magad... ezt nem igazán szeretik az emberek... kell egy egészséges önkritika. Plusz, ha jobban magába néz az ember, azért kellő értelemmel, részben tudatában van a hiányosságainak/hibáinak... persze nem mindennel!
2014. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy megoszt veled ilyen gondolatokat is, nem biztos, hogy tőled várja a szerelmi vallomást. Nem lehetne csak úgy, kötetlenül beszélgetni, megismerni egymást, még mielőtt a gyerekeket tervezzük...?
2014. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez nem így müködik hogy odaálsz elé és megmondod neki aztán meg elvárod hogy viszonozza csak mert kedves voltál vele
2014. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert hiába ezt várják el a nők, ha nincs kémia, szikra, szerelem vagy akárhogy is hívjuk, lehetsz te bármilyen, akár a legtökéletesebb férfi is, nem fog csak ezek miatt szerelmet érezni irántad.
2014. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a helyesírásod... (: Itt buksz el már most. Legyél igényesebb erre is, egy igényes nőnek fontos a férfi helyesírása is sok más mellett. Vedd észre a hibáidat is (=
2014. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nőt azért teremtette az isten hogy megbüntesse a férfit
2014. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elég sok választ de gyorsan még le tisztáznák 1-2 dolgot .

1, Nem rögtön gyereket akarok, mindent szépen lassan a maga módján .

2,Nem állítom be magamat tökéletesnek mivel rengeteg hibáim van . Mivel ember vagyok

3,Helyes írás tudom magamról hogy nem tudok tökéletesen fogalmazni és helyesen se írni de ebbe amit én írtam nincs helyes írási hiba vagy is nagyon minimális .

2014. okt. 28. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!