Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik-e fiú lány barátságily...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pulci kérdése:

Létezik-e fiú lány barátságilyen esetben?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban éleka barátnőmmel 1éve és 2hónapja.Semmi probléma nem lépett eddig fel.De nyáron megismerkedtem egy lánnyal aki mára mondhatni a lejobb barátom lett.Megbízok benne,mindent megtudok vele beszélni...

De a baránőm szóvá tette már hogy ezt ő nem akarja,mondhatnihatni féltékeny rá...Pedig nem érzek iránta emmités szerintem ő sem irántam..és nem tudom mit tegyek!Kérlek segítsetek!



2014. okt. 27. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
válassz.melyik a fontosabb, szerelem/a barátaid
2014. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
1# mért kéne választani
2014. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valahol azért érthető a bnőd mert már mióta vagytok együtt meg minden de mégis egy olyan csajjal lelkizel akit nem olyan régóta ismersz mint a bnődet. A barátnőd gondolom ebből azt veszi ki hogy a ti kapcsolatotok sokkal mélyebb mint a kb. 1 éves kapcsolatotok. Próbálj meg vele lelkizni meg kérdezz a lelki állapotáról meg a családjáról stb.
2014. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen szituációban,és mindenképp azt mondom hogy azt a lányt,aki szinte a legjobb barátod,ne hagyd elveszni. Próbálj beszélni a barátnőddel és mondd el neki amit tényleg érzel.

(Gondolj bele. egyszer ne adj Isten vége a kapcsolatotoknak,az a barát még mindig ottlesz neked) :)

2014. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Foglalkozz többet a barátnőddel, érezze hogy szereted és törődsz vele, és akkor megfog békélni a helyzettel. Fontos a barát de talán most a barátnőd legyen fontosabb.
2014. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!