Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom mindent megeszik?

Figyelt kérdés

Hazajövök munkából és full üres a hűtő, a tojás, a felvágott, a sajtok, a kaja amit tegnap készítettem elő, hogy majd megeszem ha hazajövök, mind eltűnve. A barátom délután dolgozik, addig meg csak sorozatot néz és eszik, eszik, eszik. Mire hazajövök, meg nem marad semmi, csak zsíroskenyér. Ha meg szóvá teszem, akkor megsértődik, hogy most mit csináljon ha éhes, hogy én milyen gonosz vagyok hogy éheztetném...


Mit csináljak?


2014. okt. 28. 16:15
1 2
 1/11 Jázi :) ***** válasza:
Hazafelé vásárolj be magadnak. Ő meg majd rájön :)
2014. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Buford Tannen ***** válasza:
Üdv, Mrs. Simpson :D
2014. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jól mondja, hallgass az 1. válaszolóra. Esetleg vásároljatok be közösen :)
2014. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De jót nevettem, köszi. :D


Vegyetek több kaját vagy haza fele úton rendelj. :)

2014. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dobd.
2014. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ja persze, így is vásárlásból állok, majd biztos munka után, amikor konkrétan örülök, hogy lyuk van a fenekemen, majd még megyek vásárolgatni minden nap...


Fölösleges több kaját venni, mert azt is megeszi, szóval...

2014. okt. 28. 16:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egy hűtőnyi kaját nem lehet megenni. :D
2014. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég kicsi hűtőtök lehet :D Kigondolod hogy mit akarsz megvenni, és elintézed hazafelé úton, nem olyan nagy dolog ez, elég rövid idő alatt meg lehet oldani.... vagy gondolkodjatok előre és csináljatok valamit hétvégén ami több napig elég.
2014. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a zsíroskenyér lilahagymával isteni, ne ríjjámá :)
2014. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne vásárolj annyit a hűtőbe, vegyél magadnak hazafelé kaját, esetleg rendelj. Vagy reggel vidd el amit meg akarsz enni a munkába.
2014. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!