Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom torli az uzeneteit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom torli az uzeneteit, de azt se tudom kivel irogat es miert titkos?

Figyelt kérdés
Szoktam latni, hogy nyomkodja a telefonjat, hallom a tipikus facebook uzenetes 'latta' 'eppen ir' stb hangokat. Aztan sose takargatja, szokott szolni is, hogy irjak az anyukajanak, hogy jojjon fel skypra (tehat igy latom az elozo beszelgeteseket), de ott mindig csak az anyjaval vagy velem vagy max munkatarsaval beszelt mondjuk napokkal ezelott. De ha hallom, hogy irogatott fel oraja valakivel?! Egyszer rakerdeztem, azt mondta mit kutatok a telefonjaban??! Kulfoldon elunk, csak ketten vagyunk. Nincs itt se ex, se lany barat. Kocsival viszem es hozom a munkahelyerol, hisz neki nincs jogsija meg. Minden szabad idonket egyutt toltjuk, nincs meg itt tarsasagunk. Tudom a jelszavat, de nem lepek be kutakodni.. Kivel beszelhet? Illetve azthonnan tudnatok? En se tudom :D de miert torli??

#Facebookuzenet
2014. okt. 28. 06:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Úgyis kutakodni fogsz mert egy idióta pi csa vagy és nem tudod magad türtőztetni.
2014. okt. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy munkehelyi viszony.
2014. okt. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Miert lennek pic**? Uristen de sok a fazs!

A munkahelyen nincsenek nok. Egy gyarban dolgozik. :l

2014. okt. 28. 06:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Voltál már bent a munkahelyén?
2014. okt. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen egyszer ketszer. Bevitt hogy megmutassa hol dolgiz, meg mikor itthon hagyott valami.
2014. okt. 28. 06:43
 6/14 A kérdező kommentje:
*dolgozik
2014. okt. 28. 06:43
 7/14 A kérdező kommentje:
Neked nem kva mindegy, hogy nekem mi dolgom van. Engem ez foglalkoztat most. Te meg biztos unatkozol, nincsenek parkapcsolati problemaid az tuti. Vagy nagyon szrul keltel, de ne itt csinald a fesztivalt!
2014. okt. 28. 06:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Én egyébként azokat az üzeneteket szoktam törölni amik nem fontosak és nem jelentenek nekem semmit.
2014. okt. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha pedig nem bízol benne, akkor semmi értelme a kapcsolatnak.
2014. okt. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem ketelkedem, tudom, hogy nem csal meg. Szegeny nem is tudna most, hisz tenyleg minden idot velem tolt. Csak furcsaltam. De az utolso komment valoban realis! Koszi :)
2014. okt. 28. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!