Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az érvényesül az életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az érvényesül az életben, aki képes másokon is átgázolni céljai elérése érdekében? Még párkapcsolatban is?

Figyelt kérdés
Én hiába vagyok kedves, megértő még is otthagynak. Aki meg sz**ba se veszi a párját, amellett meg kitartanak.
2014. okt. 28. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Erről csak a "nem annak jut az élettől sarkantyús csizma" mondás jut eszembe. Sajnálom, hogy így jártál.

L

2014. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az élet márcsak ilyen.
2014. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy szól ez a sarkantyús mondás pontosan?
2014. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Annak adja az Isten a sarkantyus csizmát, a ki nem tud benne táncolni.


Én sem ismertem

2014. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bárkin átgázolok, nőknél mégsem érvényesülök, hál istennek.
2014. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak nézőpont kérdése, hogy mit nevezünk érvényesülésnek. Ami engem illet, ezer nőért vagy gazdagságért se szeretnék annyira mélyre süllyedni. Ne a mások értékrendje szerint gondolkozz, hanem a sajátod szerint.
2014. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 ezerért én sem, de egyért igen ha ez kell neki. :)
2014. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!