Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megígérte, hogy kedvesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megígérte, hogy kedvesebb, gyengédebb lesz, de ha eszébe juttatom, csak hozza a kifogásokat. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Néha nagyon hiányzik az, hogy simogasson, esetleg bekenje a hátam, megmasszírozzon.. Hogy egy kicsit szex mentesen kényeztessen az a menetrend helyett, hogy tv-szex-kaja...

Én próbáltam mát többször ezeket a dolgokat visszafelé is, de minden alkalommal közölte, hogy hagyjam abba, mert ő ezt nem szereti.

Ha nagy nehezen sikerül rávennem, hogy csináljon valamit, az is 2-3 percig tart és örüljek, hogy egyáltalán megmozdult.. Egy kisebb vita során közöltem vele, hogy ezek nekem nagyon rosszul esnek, hogy ennyire elhanyagol, akkor megígérte, hogy változtatni fog. Na azóta sem jutott eszébe magától, hogy csináljon valamit is, és amikor megkértem, hogy masszírozzon meg csak annyit kaptam, hogy ő nem tud masszírozni egyáltalán, inkább simogat tv nézés közbe. Mondanom sem kell, hogy az is 3 percig tartott és kész...


Közös programokat sem nagyon tudok már szervezni, mert mindenre van kifogása.. De állítása szerint szeret, és velem tervezi a jövőjét.. Szerintem nem épp ilyen az, ha valaki szereti a másikat, hogy még az ígéreteit sem tartja be...


Hogyan adjam a tudtára, hogy most már változtatnia kell? Vagy tudok kezdeni ezzel a dologgal egyáltalán valamit? 3 éve vagyunk együtt, én L19 ő F22


2014. okt. 28. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.Most vagy férfi kell vagy papucsállatka.
2014. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg rá akarsz erőltetni valamit ami neki nem igénye. Az miért lesz jó, ha kényszerből csinálja csak azért mert már sokat morogtál miatta és nem szívből?

Ha ennyire szereted, ha masszíroznak akkor menj el egy masszőrhöz.

2014. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez kedvesség és odafigyelés lenne.

Kezdd el te masszírozni, vagy szex után vegyél elő masszázsolajat. Szerintem az bejönne. (de ne este, hanem hétvégén, egy reggeli együttlét után)

2014. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Liz* ***** válasza:
Én is jártam már ilyen cipőben .. :( ugyanez volt a probléma, mindig mondtam neki, hogy változzon, ő mindig megígérte, de sosem történt semmi. És végül belefáradtam, hogy mindent én teszek meg a kapcsolatért és szakítás lett belőle. Szerintem dobd fel neki, hogy ha nem változik szakítasz vele, vagy tartsatok szünetet és ha akkor sem küzd érted szerintem nincs értelme tovább gyötörnöd magad. :/
2014. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy ő nem szereti ha én masszírozom. De akkor konkrétan most nem is arról van szó, hogy rá akarom ezeket eröltetni, mert ha valahogy másképp lenne hozzám kedves, szervezne egy k_rva programot, amin csak kettesben leszünk, egy kis romantika.. de semmire nem képes, és nagyon felidegesít az, hogy ha meg én akarok neki kedveskedni, az mindig rossz, mindig kifogásolható...
2014. okt. 28. 18:13
 6/6 Liz* ***** válasza:
Tényleg olyan mintha magamat látnám, még a masszírozás is, meg imádta, ha cirógattam, de vissza semmit nem kaptam, pedig mindig megjegyeztem neki, hogy jól esne. A közös programokkal is ugyanez volt .. én mindig szerveztem és azon voltam, hogy kettesben legyünk, de ő semmi. Mások már többen is mondták, hogy csak kihasznál, de naiv voltam :( nekik volt igazuk ..
2014. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!