Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Vajon meg fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Vajon meg fog változni?

Figyelt kérdés
Van egy 22 éves srác ismerősöm,és nem akar barátnőt. Mindig,amikor kérdezem tőle,hogy barátnő van már,akkor csak ez a válasz: Isten őrizzen! Nem meleg,hanem heteroszexuális,csak nekem ez olyan fura. 1,5 éve szingli,és még se kell neki senki?
2014. okt. 28. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy próbálkozott már, de sokat csalódott és feladta?
2014. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És közben dönget meg nőket, vagy totál semmi?
2014. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
te összeszeretnél vele jönni?
2014. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt neki kapcsolata,nem is egyszer,csak folyton rosszul jött ki belőle. ő mindig az igazság útján halad,és talán majd ez is lett a veszte. Sose lépett félre egyetlen kapcsolatában sem,és nagyon őszinte ember! Szerintem van neki néha alkalmi kapcsolata,mert annyit mondott,hogy ha úgy van,akkor egy alkalom belefér,de több nem.
2014. okt. 28. 18:39
 5/7 A kérdező kommentje:
lesz*
2014. okt. 28. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:

És neked mi közöd egy másik ember létező vagy nem létező nemi életéhez, párkapcsolati életéhez, vagy annak nemlétéhez...?


Nem szeretem a kotnyeles embereket...

2014. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő mondta el magától,én nem kérdeztem tőle.
2014. okt. 28. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!