Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ha valaki kap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha valaki kap egy második esélyt, akkor megtud változni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, meg tud, de tennie kell a dologért, méghozzá sokszor kemény munkával lehet csak elérni a változást. Tapasztalatból mondom. De pl az már jó, ha tudja, hogy min kell változtatni.
2012. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy meg tud változni. Azt elhiszem, hogy elkövetünk olykor egyszeri hibákat, amiket szinte azonnal bánunk és soha többet nem ismétlődik meg, de a változás az nem megy egyik pillanatról a másikra és emiatt ott kevés "egy utolsó (utáni) esély". Akinek van igénye arra, hogy megváltozzon, az megváltozik anélkül is, hogy kérném. Akinek meg nincs igénye rá, az bólint egyet, hogy persze megváltozik, aztán legközelebb meg az arcomba vágja, hogy milyen az, hogy meg akarom változtatni, ahelyett, hogy elfogadnám... :)
2012. febr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyi ideje volt a változásra, és milyen indíttatásból változott meg.. ha azért, hogy a lányt visszakapja, akkor nem. ha magáért, mert tanult a hibáiból, és ezt közben észreveszi a másik fél, akkor az lehet hatásos.
2012. febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukám azt javasolta nekem, hogy az "úgyis majd megváltozik, reménykedjünk" alapon sose legyen kapcsolatom. Én is csak ezt tudom neked mondani sajnos. :(
2012. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szakítottunk amikor mindketten elmentunk nyaralni vissza magyarországra, mert úgy éreztem, hogy nem szeret és más lányok érdeklik. És tényleg így volt. Fél évet voltunk kulon, és újra elkezdtunk találkozgatni. O kérdezett meg, hogy újra osszejonnék-e vele, merthogy tudna szeretni még. Én meg persze igent mondtam, mivel még mindig szerelmes voltam belé. Tényleg látok rajta változást, nem irogat mindenféle lánynak, mint rég. Csak nem tudom, hogy ez meddig tart, és hogy ugyanazt fogja-e csinálni, mint régen.
2012. febr. 22. 23:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van elég lelki erőd a dologhoz, akkor adj neki még egy esélyt. Én adnék, de ez én vagyok.
2012. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is adnék neki még egy esélyt, ha szerelmes vagyok belé. Én tapasztalatból mondom, hogy meg tud változni az ember. Én másfél éve vagyok együtt a barátommal, és csak azért, mert megváltozott. Ha maradt volna a régi, akkor már rég nem tartana a kapcsolatunk. Régebben folyton más lányokkal beszélgetett, mivel előttem rengeteg csaj barátja volt, és rengeteg exe akivel tartotta a kapcsolatot. Az egyik csaj elhívta találkozni, és ebből lett egy hatalmas veszekedésünk, amiért utána bocsánatot kért, és kapott egy második esélyt. Nem kértem, hogy változzon meg, mégis azt tette. A veszekedés óta én vagyok az egyetlen nő az életében - na meg persze anyukája. Minden csajt letörölt msn-ről, és akikkel eddig 3pusziban volt, azoknak ma már csak egy hello-t köszön és megy tovább. Suttyóból jófiúvá vált. Züllött volt, ivott,cigizett,füvezett,balhézott,verekedett,rongált,lógott suliból,többször bukott,kirúgták suliból,stb. A veszekedés utáni pár hétben gondolkodott, és olyan mértékben megváltozott, hogy azóta rá sem ismernék a régi énjére, csak annyiban,hogy legalább ugyanannyira szerelmes vagyok belé,mint az elején,és ő is belém. A tanévben még nem hiányzott suliból,4-es tanuló lett az 1-2 helyett,kerüli a balhékat,zűröket,nem bunyózik,nem kötekedik,elhagyta az alkoholt,a füvet teljesen,és a cigit nagyon minimálisra csökkentette. Nem beszél csajokkal,csak ha a csaj ráír facen,és akkoris pár szó után már rázza le. Még a legjobb barátait is hanyagolja,mert tudja hogy ők balhésak és nem akar belekeveredni. Sok mindenre képes az ember, ha szerelmes! Viszont van úgy, hogy az ember nem elég szerelmes hozzá... ezt már döntsd el te:) a lényeg, hogy létezik olyan,hogy megváltozik valaki.
2012. febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!