Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiknek örülnél jobban?

Figyelt kérdés

Üdv!

A Páromnak hamarosan lesz a névnapja és elkezdtem agyalni az ajándékokon. Két dolog jutott eszembe:


- adventi kirándulás Bécsben

- egy különleges túra a Csoki Múzeumban (Budapesten)


Az igazság az, hogy a bécsi út már többször felmerült, hogy elmehetnénk, de valami mindig közbe jött.. A csoki múzeumról még nem volt szó, de szereti az édességeket, ezért tuti tetszene neki!


Ti melyiknek örülnétek jobban? Jók ezek az ötletek vagy találjak ki valami teljesen mást?


A párom 28 éves.


2014. okt. 29. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
A bécsi kirándulásnak :)
2014. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kirándulás szerintem jobb. :)
2014. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ahw *-* Bárcsak ilyen pasim lenne, mint te...

amúgy szerintem csokimúzeum:) Aztán Bécs is :D

2014. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem mindketto nagyon jo otlet! en meglepinek talan a csokimuzeumot ajanlanam, mert az tenyleg teljesen uj es meglepetesszeru lenne szamara. ettol fuggetlenul a kirandulasra is elmehettek, maximum nem ajandekkent, csak ugy.
2014. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szeret mászkálni akk bécs, ha nem akk múzeum + vacsi
2014. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a múzeum, mert írtad hogy az nem került még szóba, az biztos hogy meglepetésként érné. :)) A Bécs majd máskor is jó lesz. :)) 24N
2014. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. okt. 29. 09:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Bécsi jobb csak melegen fel kell öltözni mert a sofőr nem ihat forralt bort hacsak nem alszotok ott vmi szàllodàba.szép az advent hangulatos kivilàgìtott bàr azért tömeg az van..meg ugye az sötétedés utàn szép.

de jobb mi tha erotikakiàllìtàsra vinnéd

2014. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bécs!
2014. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom Bécs a nyerő.. :)
2014. okt. 29. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!