Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Te melyiknek örülnél? Egy BMW...

Te melyiknek örülnél? Egy BMW tulajdonos pasinak, vagy egy sütni-főzni tudó pasinak?

Figyelt kérdés
(vagy épp pasikhoz ugyanez a kérdés fordított esetben)
2014. máj. 12. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy Köenigsegg Agera R tulajdonos pasival. :D
2014. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egy olyan pasinak aki mire hazaértem, már a BMW-t lemosta a benzinkúton és a vacsorát is megfőzte......hülye kérdés :)))
2014. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem nincsennek ilyen vágyaim, én amit szeretnék megkapni egy nőtől az az, hogy amit mond azt tartsa is be, semmi többet...


...de ez is rettentő nagy kérés... :-)

2014. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 20-onéves, gyönyörű, szexmániás millárdoslánynak örülnék, akinek az egyetlen szenvedélye a házimunka és halálosan szerelmes belém. (Nem kérek privátot a jelentkezőktől.)
2014. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig azon gondolkozom, hogy vajon a nők honnan tudják, hogy egy kocsi milyen márkájú. Jó ott a márkajelzés, meg én is felismerek párat, de legtöbbször csak addig jutok, hogy jaj de szép piros kocsi (színtől függően). Igen, nem értek az autókhoz, de nem is érdekel, hogy kinek milyen kocsija van, mert nem az a fontos... Akit meg az érdekel, hogy egy BMW tulajdonos legyen a pasija az meg olyan is...
2014. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy úgy tud főzni, mint Jamie Oliver, vagy úgy, mint én. :-)
2014. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Utóbbi, mert párom ilyen és mert a bmw-t nem ehetem meg. :-(
2014. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A Merci már nem is jó? :P
2014. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én egy olyannak örülnék, aki szeret, és arra vágyik, hogy egyszer beszerelhessen két gyerekülést az autójába.


Ha szeret és tud főzni, az már bónusz.


Ha meg még masszírozni is tudna és szeretne, akkor az nálam vinne mindent, mint a piros ász (beleértve a BMW-ket, Maseratikat, Aston Martionokat és az autóipar egyéb remekeit).

2014. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Amélia:) ***** válasza:
Egy értelmesnek...
2014. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!