Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha egy 16 éves lány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy 16 éves lány egy 27 éves pasival jár?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk már 6 hónapja de kinéznek minket az emberek! Ő is szeret engem meg én is őt!! Nem tudom, hogy az embereknek mi a problémájuk ezzel!!

2014. okt. 29. 12:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

SZARD LE mit mondanak masok! Ha tudod hogy tenyleg szeret ninvs gond,erezzetek jol magatokat :)

(remelem nem csak kihasznal mert tudod az ilyen koru pasik azt szoktak csinalni)

2014. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát, attól még kiskorú. Nem tudom, hogy szól a szexuális kapcsolatokról szóló jogszabály pontosan, de azért jobb lesz, ha vigyázol.

Ezt leszámítva, és persze a lány szüleinek a véleményét, másnak nem sok köze van a dologhoz.

2014. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, és éppen hogy a pedofília mellett szerettem volna. Tők mindegy mennyinek néz ki, ebben a korban szerintem ez tul sok korkülönbség.
2014. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
* ellen (ebbol mar nem jovok ki jol) :D
2014. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ritkán szalad el velem ennyire a ló, de 27(!) éves vagy basz0d, mit akarsz egy 16 évestől?!
2014. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Még nem is voltunk úgy együtt!! Ha ő akarka majd akkor csak...
2014. okt. 29. 13:15
 17/21 anonim ***** válasza:

16 éves az még egy gyerek egy 27 éveshez képest! Tök mindegy mennyire gondolja felnőttnek magát, de valahol valamiért úgy döntöttek, hogy ennyi idősen még ne vezessen autót és ne szavazzon a választásokon.


"Még nem is voltunk úgy együtt!! Ha ő akarka majd akkor csak..."


Szóval nem te 27 éves fejjel leszel majd az okosabb, hanem rábízod/fogod majd egy hormonnal teli 16 évesre?


De, hogy válaszoljak a témaindító kérdésre: azért ítélnek el, mert egy gyereket látnak egy felnőttel kéz-a-kézben. Keress rá erre: "half your age plus 7"

2014. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Angelo84 válasza:
Ha csak a felszínt kapargatjuk, akkor mondhatjuk gáznak, de én pl. ismerek olyan párt, ahol a nő 16 éves, a férfi 40 éves volt, mikor összejöttek, 28 éve együtt vannak házasságban, van 2 majdnem felnőttkorú gyermekük, és nincsen semmi olyan gond, ami veszélyeztetné a házasságukat...Nyilván van olyan eset, ahol ez már aberráltnak tekinthető, de mint mindig, kivételek vannak.
2014. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat is h 15 éves csaj 33 éves pasival van, és nem pedofil meg semmi, egyszerűen egymásba szerettek, szal ezt még nem nevezném durvának.
2014. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Valóban. Egy 16 éves egy 40 évessel aberrált dolog...
2014. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!