Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi baj lehet a pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj lehet a pasival?

Figyelt kérdés

1éve van már az hogy valahányszor bajom van a párommal mindig a haveromhoz fordulok aki nézeget csajokat próbálkozik keresni de sajnos sikertelenül és mindig kudarcba torkolott neki. Felszínesen ismer engem de néhány dolgot azaz nem vagyok benne biztos hogy félre ismert-e vagy sem de a lényeg hogy lefeküdtem vele párszor amikor nagyon magam alatt voltam a párom miatt aki egyoldalú velem szemben és minden dolgot hárít ami róla van szó és ő rontotta el folyton belém beszéli hogy csak velem van a baj és ami miatta vannak gondok azokat elbagatelizálja az enyémeket meg felnagyítja sokszor szakítottunk és jöttünk újra össze újra és újra megprólvá hátha helyre tudjuk hozni de nem ment mert tőlem várta a változást anélkül hogy ő tett volna bármit is énértem. Nem mond el nekem mindent de ő elvárja tőlem.

A haverom pedig ő azt állítja szerelmes belém tudja hogy mióta van pasim és tud mindent a kapcsolatomról azt is hogy nehezen tudok kilépni ebből mert reménykedős vagyok és szerelmes de nem bírom elviselni azt ha valaki mindenért csak engem okol és a saját hibáit és a saját oldalát nem válalja fel és nem teszi helyre és a semmire várja hogy csak én tegyek meg mindent az egyoldalúság egyenlő a kihasználással és adtól mert valaki szerelmes nem vak és hülye na jó az de nem mérhetetlenül. Mert agyamra ment már az hogy bármi baj van ő vele az el van bagatelizálva én tűrjek el mindent de ő semmit sem tűr el.

A haveromban azt nem értem vissza térve hogy mért hagyja hogy lábtörlőnek használjam? Csúnya dolog tudom de nincs kihez máshoz forduljak ő az egyetlen aki meghallgat aki mellettem áll aki azt mondja szeret bár ezt nem igazán hiszem el neki, sokszor hülyét csináltam belőle és mindanyiszor megbántam ( mert elhitettem vele lecserélem a pasimat őrá de aztán mégsem történt meg mert hiányzott a pasim és vissza mentem hozzá és újra akartam kezdeni mindent) a haverom keress társat szóval nem szerelmes belém de ugyanakkor hadja hogy néha játszak vele és nem értem mért teszi ennyire béna a csajozásban és elkeseredet mert nincs barátnője már több éve? Vagy tényleg szerelmes és keress nőket hátha valaki elfeledteti vele azt hogy most sajna belém esett vagy pedig abban reménykedik hogyha egyszer át szeretek ő belé akkor őt is ennyire fogom szeretni?

Egyszerűen nem értem őt csak amiatt mert mi sosem jártunk csak ismerkedtünk és aztán haverok lettünk jó volt köztünk párszor sex de nekem az semmit se jelentett, és párszor le akartam cserélni rá a páromat mert ő sokkal nyugodtabb lelkisebb megértöbb, bár ő sosem mutogatott senkinek de ez nem is lényeg egyáltalán csak mellette nem éreztem sosem azt hogy tetszem neki csak azt hogy belém akarja beszélni szeret. Csak 1éve feszt hagyja hogy lántörlőnek használjam amiben mindketten hibásak vagyunk én is mert ez gonosz dolog de ő is mert ő kivülről látja azt ami a párommal megy már 1éve és hadja magát és nem értem mért hagyja magát mért nem ráz le engem és mért nem szakít meg velem minden kapcsolatott hiszen ha ismerkedik és anno tudott plátói szerelmes lenni neten keresztül egy lánnyal aki messze lakott tőle akkor mért nem lesz újra másba? Mért kellek neki annyiszori csalodások után is valami baj lehet vele velem is van ez nem kétséges valahogyan kikéne gyógyulnom a páromból de nehezen megy mert még soha nem voltam ilyen bután szerelmes. :( de a haverom állítása szerint volt 2szer is meg sokszor volt plátói szerelmes is ergo okosabbnak kéne lennie hacsak nincs valami gonosz terve velem mondjuk bosszú állás vagy efféle.

Most kissé butának tűnhetek hogy ilyen vagyok és pont őt nem értem hogy mért hadja magát ugyanakkor ez egy ördögi kör mert a páromnak én is hagyom magam mert már jó ideje én futok ő utána és elnézek sok mindent de sokszor belázadok hogy nem vagyok egy lábtörlő akivel úgy bánhatnak ahogyan csak akarnak én az egyenlőség híve vagyok nem értem mért nem lehet megérteni vagy mi ezzel a baj. Sokszor utáltam magamat azért mert túl jó szívű vagyok csak mindig olyannokkal akik vissza éltek vele akik nem érdemelték meg. Inponál a páromban pl. az hogy a munkahelyére bemegyek és mutogat és dicsérik hogy jó csaja van, és inponál hogy szereti a képeimet mutogatni de ezzel szemben pl. utálom hogy ugyanakkor meg néz más nőket is. Azt is utálom hogy amikor ő beteg én ápoljam de amikor én vagyok az akkor annyira már nem kellek. Ez szemét dolog csak a férfi lehet beteg a nő pedig mindig egészséges soha meg nem fázhat ha mégis akkor addig ne is lássa nehogy ő is elkapja de a nő elkaphassa hol az egyenlőség?



2014. szept. 17. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan végig akarod olvastatni velünk???
2014. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A haverod pont azt csinálja mint te. Te reménykedsz, hogy a pasid szeretni fog, holott nem fog. A haverod meg reménykedik hogy te szeretni fogod holott nem. Ennyi. Amíg adsz neki valamit, addig nem fog elhagyni a haverod. Te is akarsz neki adni. Ezt neked kell tudni, hogy miért van.
2014. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csabika1971 ***** válasza:
Hát a felénél már marhára elfáradtam olvasásában. Amiből csak annyi jött le, hogy eget verően nagy rib'nc vagy! Neked tanácsot, soha. Csak teher és szégyen vagy az emberi kapcsolatok terén. Remélem éltedben te is megtapasztalod az igazán sanyarú sorsot, és nem csak te teszed mások életét azzá.
2014. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem elítélést kértem hanem megértő tanácsot.

Akivel együtt vagyok az eléggé önző egyoldalú alak akiből nehezen tudok kiszeretni. Az pedig ami jelenleg van a magán életemben nem hinném hogy másokkal eddig még nem történt volna meg ezért nem kérek elítélést.

2014. szept. 17. 10:01
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

J-jéézusom... Se írásjel se semmi, huhh.

Mindazonáltal hiába tolod következetesen másra a felelősséget, ugyanolyan hibás vagy, mint a fickód. Baj van-félrekettyintgetsz. Igaz h egy patkány a fickod-de azért szereted. A másik srác elkezdett vmit érezni -pedig te csak dugtál és lelkiztél vele. A hülye, ugye? Olvasd már végig újra az egészet. Egy merő mentegetőzés, ahol mki hibás csak te nem.

Ilyen szted tényleg van?

2014. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom anyagilag függsz a párodtól, nincs hol laknod, így nála laksz,ezért nem tudsz kilépni a kapcsolatból. Szerintem tökéletes életed van, van aki kielégít, van kivel szexelned a párod mellett is,és a párodnak meg ott vagy te.A párod meg a te életedben biztos pont.
2014. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

,,Most kissé butának tűnhetek"


Nem kicsit, b...

2014. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!