Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok "erőszakos", vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok "erőszakos", vagy tényleg gáz ez így?

Figyelt kérdés

Kezd nagyon unalmassá válni a kapcsolatunk a barátommal, főleg amióta külföldön dolgozik. Kéthetente találkozunk csak, de akkor 5 napig itthon van. 5 hónapja van kint, és ez idő alatt egyszer vetettem fel neki, hogy elmehetnénk valahová az itthon töltött idejében, mert unalmas mindig itthon lenni csak és a tv-t bámulni. Az 5 napból 3 azzal telt, hogy kertelgetett, hogy majd meglátja, még nem biztos benne, hogy akar menni, nem tudja még... Aztán végül igent mondott, de az utolsó pillanatban úgy döntött, hogy a tesóját is hozza..

Azóta egyszer említettem meg neki, hogy jó lenn több programot csinálni, mert nincs miről beszélgetnünk a tv műsoron kívül, és új közös emlékeink sincsenek, mert folyton csak otthon vagyunk és nem csinálunk semmit.

Erre leb_szott, hogy azért gondoljak bele, hogy két hetet 10 órába végig dolgozik, és neki az az 5 nap a hétvége amikor pihenni szeretne. És ne mondogassam már folyton ezt a közös programosdit, mert erőltetett lesz...


Én akárhány napot dolgozok végig, ha egy kettesben töltött programról lenne szó, akár 16 óra munka után is mennék szívesen...

De kiváncsi vagyok mások véleményére is, hogy tényleg erőltetem, vagy őt nem érdekli már ez az egész?


2014. okt. 29. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészt jogos a dolog, de ha az ember egy csomót dolgozik nyilván szeretne pihenni. Szerintem egy közös program még nem egy olyan nagy kérés, de nem tanácsos azzal kezdeni a találkozást.

Legyél vele egy kicsit megértőbb, elhiszem, hogy rossz, de érthető, hogy pihenni akar.

2014. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem rögtön első nap mondtam neki előzőleg sem, hanem még mielőtt hazajött volna már megkérdeztem tőle, hogy lehetne-e szó majd valami ilyesmi programról amikor hazajön. És aztmondta, hogy persze. És meg is beszéltük, hogy amikor hazajön, akkor a 3. napon tudunk is majd menni, de nem így lett..

De ha csak arra kérem, hogy mennyünk el valahová sétálni, az sem jó, mert "mi értelme van sétálni, és kirakatokat nézni, ha ugysincs pénze vásárolni, meg amúgy is csak megfájdul a lába"...

Ez bánt, hogy amik nem kerülnének pénzbe, azokat értelmetlennek titulálja, vagy pénzre hivatkozik..

2014. okt. 29. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Am szerintem tenyleg nagyon erolteted, en teljesen megertem a parod... Probalj vele elfogadobb lenni, es ne tervezz(etek) programot, mikor meg otthon sincs!
2014. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon fáradt. De ettől függetlenül hagyd a francba az egészet. Eltérő habitus, eltérő életszemlélet, azaz nem fog működni.
2014. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!