Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon erőszakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon erőszakos volt velem, többször is rászóltam de csak csak folytatta, félek, hogy megerőszakol. Szakítsak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt és én még nagyon nem érzem azt, hogy meg kéne történnie.. felmentem hozzá és szerintem ő azt szűrte le ebből, hogy le fogunk feküdni. Állandóan nyúlkált a bugyimba, de én nem akartam, de csak folytatta. Meg nagyon erősen leszorított, mindkét kezemet lefogta és nem tudtam szabadulni. Most eléggé negatív érzéseim vannak vele kapcsolatban. Ez elég ok a szakításra?
2013. nov. 15. 01:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Majd mi megmondjuk, hogy mit csinálj, jó?
2013. nov. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondj meg akkor, hogy eltúlzom-e?
2013. nov. 15. 01:12
 3/19 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon helyes. Tudd, hol a helyed.
2013. nov. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
több mint elég, ha nagyon eldurvul a helyzet(kívánom ez ne történjen meg), akkor ne habozz segítséget kérni,szülőktöl,barátoktól
2013. nov. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Mindenképpen hagyd ott! Nem normális, hogy ennyire erőszakos legyen valaki! Előfordulhat, hogy következőre valóban megerőszakol :/

21f

2013. nov. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem túlzod el, sőt...

De az lenne a lényeg, hogy azt csinálsz, amit akarsz.

2013. nov. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Te is szorítsd meg jó erősen... a farkát egy harapófogóval, többet nem fog nyúlkálni meg erőszakoskodni.
2013. nov. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%
egy párkapcsolat a szexen alapul, ha nem akarsz tőle semmit hagyd ott, vagy mondd meg neki hogy még nem érzed úgy.
2013. nov. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten örülnék, ha a barátom 'meg akarna erőszakolni' de ne értsétek félre, amolyan színjátékra gondoltam. Mi már egy éve együtt vagyunk, így tudom, hogy sosem bántana, és mindig türelmes volt.Több mint 7 hónapot várt rám,míg késznek éreztem magam a dologra.

Viszont ez nálatok teljesen máshogy történik, ez 100%-an nem 'játék' már az első hónapban kiderült, mennyire erőszakos. Szerintem menekülj, mert ez komoly probléma lehet a továbbiakban.

2013. nov. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

IGEN EZ ALAPOS INDOK RÁ

nő vagy nem pedig szex baba


am egy párkapcsolat nem csak a szexen alapul

akkor nem párkapcsolat lenne a neve !!!!

tény h fontos

De nem a legfontosabb

2013. nov. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!