Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit elrontottam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal akivel, lassan egy hete ismerjük egymást. A tegnapi nap találkoztunk elsőnek.. Elmentünk egy plazába, majd leütünk beszélgetni.. Nagyon jól elbeszélgettünk még meg is nevettettem. Sajnos csak 3-4 órát tudtunk együtt lenni, mert el kellett mennie a mamájához. A végén már nagyon sietett és még visszakísérni sem szeretett volna a vasútállomásra és a kezemet sem szerette volna meg fogni, mert zsebre tette a kezét, pedig a plazába jövet kézen fogva mentünk...

A tegnapi találkozás óta nem volt fent facebookon.. :(

Szerintetek valamit elrontottam?..:( Vagy csak nemér rá? :/ A lány 13/L (Nemsokára 14) én 18/F



2014. okt. 29. 13:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírási hibákért.. :( Leültünk*
2014. okt. 29. 13:16
 2/11 anonim ***** válasza:
18 éves létedre 13 ÉVESSEL???? :D bocsi de sírok a röhögéstől :D :S
2014. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
14 éves lesz!
2014. okt. 29. 13:24
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem nézek ki 18 évesnek.. Sokak szerint 13-14 vagyok kinézetre..
2014. okt. 29. 13:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál bele abba, hogy ha óssze is jönnétek, akkor az nem lenne túl tartós? Mivel te 18 vagy így gondolom készülődsz lassan az éretségire vagy nagyobb vizsgákra, te már azon gondolkodsz hogy hol dolgozz... Jogsi... Szóval te már lassan felnött leszel. Ő meg " nemsokára 14" szerinted mi lesz a közös témátok ha összejönnétek? Vagy csak gondolj bele, hogy te mennyire vagy érett mind fizikailag és mind szellemileg. Ő meg mennyire nem az. Az is lehet, hogy ő rájött erre. Ezt most szemrehányásként írom, csak, hogy tudnátok e , ilyenek mellett is egyútt lenni.. ( menstruál már egyáltalán ? )
2014. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jah bocs :DDDDDD ez sokat javított a helyzeten :DDD kb mégjobban sírok :DDDDDD
2014. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó.. Miért vagy ilyen?.. :( Talán valaki megbántott?
2014. okt. 29. 13:32
 8/11 anonim ***** válasza:
18 evesen egy 13 eves lannyal. Ehh, de gaz.
2014. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Yoni03 ***** válasza:
Sok 13-14 éves lányt ismerek (Mivel én is ebben a korban vagyok), és nagyon gyerekes gondolkozású mindegyikük...Egy 18 éves valaki szellemileg is sokkal érettebb mint egy 13 éves...sztem hagyd.
2014. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

megmondtuk mar a multkor is, hogy hagyd a kiscsajt, nem hallgattal rank.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__622..

2014. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!