Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel most mindent elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most mindent elrontottam? A maradék esély is elszállt a békülésre?

Figyelt kérdés
3 hete szakítottunk barátommal. Azóta nem keresett, bár ő ragaszkodott hozzá, hogy maradjunk barátok vagy legalább beszéljünk még. Nem bírtam tovább várni, mert folyton nézegette mikor vagyok fent skypeon (eddig sosem volt belépve, ha csak előre megbeszéltük), így ráírtam, hogy szeretnék vele beszélni, de ha lehet szóban és nem írásban. Mire elolvasta és reagált, sajnos már nem volt nekem alkalmas, így megbeszéltük, hogy ma 3kor. Kedves volt velem, abban a pár mondatban is. Nem tudott 3-kor feljönni, mert dolga volt otthon, de csak emiatt bekapcsolta a gépét, hogy megírja nekem, hogy csak később lesz. Közben dolgom akadt, most meg már este van, nemsoká alszom, ezért mondtam, hogy legyen inkább szerda, ha neki is megfelel (hétfőn-kedden dolgozom). Ezt még nem olvasta el, de félek, hogy ezzel előttem az esélyeim, mivel én akarok beszélni, nekem fontos, akkor miért halogatom. Nem akarom, hogy ezt gondolja. (Nem visszamenni akarok hozzá, csak szimplán érdekel mi van vele)

2014. okt. 19. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan ilyen lényegtelen piszlicsáré dolgokon rugózol???
2014. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te se tudod mit akarsz,döntsd már el.Ha nem érdekel akkor ne érdeklődj,és ne gondolkozz azon hogy mit gondolna,mintha együtt lennétek.
2014. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De érdekel, nagyon is. És igen, ilyeneken rugózok, mert fontos nekem! Csak sajnos nem úgy jött ki a lépés és nem akarom, hogy egy ilyen hülyeségen múljon.
2014. okt. 19. 20:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért érdekel,szereted és még össze akarsz jönni vagy miért?Vagy ennyire nem tudsz elragaszkodni?
2014. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem mindegy miért érdekel? A kérdésem az volt, hogy ezzel előttem e az esélyt arra, hogy jóban maradjunk, kérlek arra válaszoljatok, köszönöm!
2014. okt. 19. 20:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Eleve hülyeség jóba lenni vele,mert azzal azt monodo hogy mindig szereted,amikor túl kellene lépned.
2014. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már túlléptem, nem jönnék vele újra össze. De mi nem csak együtt voltunk, hanem barátok is, ezért jóban maradni igenis szeretnék vele. És ő is, ezt a reakcióiból tudom, amit most nem részleteznék. A lényeg, remélem ezzel a halogatással nem elrontottam, hanem csak azt támasztom alá, hogy már van ami fontosabb nála és élem az életem, nem utána epedek :S
2014. okt. 19. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség ,ti csak féltek végleg lezárni ezt.
2014. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem félünk, csak mindkettőnknek fontos a másik és nem akarjuk. Mert egy húron pendülünk, megértjük egymást, ismerjük egymást már az első perctől, mintha mindig is a legszorosabb barátság lett volna közöttünk, olyasmi, mintha lélektársak lennénk vagy nem tudom hogy megfogalmazni, egyszerűen egymásba látunk. És egy ilyet hülyeség lenne azért lezárni, mert a párkapcsolati része nem működött.
2014. okt. 19. 21:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez csakis azon múlik, hogy mennyire tudjátok felnőttként kezelni az ügyet.
2014. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!