Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! (16-20 évesek) Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! (16-20 évesek) Mi alapján döntitek el egy srácról hogy jó pasi-e vagy sem? Mit néztek meg rajta? (illat haj stb)

Figyelt kérdés
17/F
2014. okt. 29. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
pénztárcáját
2014. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az arc alapján döntenek.
2014. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Illat, haj stb" :)
2014. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
magasság,haj,arc,testalkat :D
2014. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Magyarul legyen olyan mint a csoki (édes,kockás) + döngetés + vegyen neki mindent
2014. okt. 29. 18:11
 6/10 viktory11 ***** válasza:

hülyén hangzik most ez nagyon de nekem ha egy pasin nincs tetkó nem tetszik.. :-D

ez van sajna lehet akármilyen jóképű

2014. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyen sorrendben: szem, száj, arc, kéz, testalkat, magasság, életkor. Aztán ha nem látom rajta, akkor egy beszélgetés során kiderítem mennyire bírja az extrém dolgokat (tetoválás, piercing, stb.. stb).

Nekem ezek számítanak legfőképpen.

2014. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szem és arc.
2014. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok. Első és legfontosabb: a kora. Ha nem harminccal kezdődik, teljességgel kizárt, hogy ismerkedni kezdjünk, legalábbis kapcsolat céljából. Ezután jöhet a többi. Fogjon meg a külsejével - nincs zsánerem, de fontos, hogy első ránézésre felkeltse az érdeklődésem. Fontos még a stílus. Ez elsőként a külsőn, öltözködésen mutatkozik meg, de később a beszédből, az általa kedvelt dolgokból is sokminden kiderül. Vonzanak az intelligens, különösen művelt emberek. Imádom, ha valaki választékosan, szépen beszél, ezzel le lehet venni a lábamról. Szeretem látni egy férfin az önbizalmat, nem jönnek be a félénk pasik. És igazából még millió dolog. A jó illatot is szeretem, de nem feltétlenül a parfümre gondolok. Egy tiszta, ápolt férfi bőrének mindig tökéletes illata van, de a frissen mosott ropogós ing is lehet nagyon jó. A testalkat az, ami még hozzájárul nálam ahhoz, hogy jó pasinak tartsak valakit. A magas férfiakat szeretem, akik átlagosak - nem túl kigyúrtak, de nem is vékonyak. A sportos, egészséges testalkat vonz.
2014. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
testalkat (ne legyen szélsőséges), stílus, arc, szem, haj, illat, KISUGÁRZÁS. Elsőrr senkit nem tartok jó pasinak, csak akkor tud bejönni, ha már hallottam beszélni, láttam a gesztusait stb. Kell egy bizonyos kiállás, határozottság, lazaság.
2015. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!