Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket befolyásol hogy milyen egy pasi illata?

Figyelt kérdés

pl hogy milyen parfümöt használ. melyiket szeretitek?


mert vettem egyet 20 papírért, és pénteken tapadtak rám a csajok!


ja és nem pillanatragaszóval fújtam be magam!



2012. okt. 23. 23:13
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és nem kérnék olyan válaszokat hogy a szar szagúakat nem szeretem, mert ez nem illat, hanem szag!
2012. okt. 23. 23:14
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, én szeretem a jó illatot. Sokkal jobban vonzódom, mint nélküle. De a férfi sajátos illata is jó ám... (nem, nem az állott izzadságra gondolok...)


23/L

2012. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
számomra fontos egy jól megválasztott illat, mert attól beindul a hormontermelésem^^
2012. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hmm ez érdekes :D sose tudtam mire gondolnak a lányok, de felkelek reggel, lemegyek betolom a takarmányt!, jön a csajom és beszól ilyet: hmm, de jó illatod van, holott semmivel se kentem vagy fújtam be magam.

akkor arra gondolhat amit te írtál első!

2012. okt. 23. 23:19
 5/10 A kérdező kommentje:
mondjuk az a csaj már átkúrt h verjem bele, azóta meggondolom kivel kezdek ki :S
2012. okt. 23. 23:20
 6/10 Fura Yokomura ***** válasza:

Van egy női parfüm, nem tudom mi a neve és nagyon ritkán érzem.

Attól konkrétan megvadulok! Ha egy predátorra lenne fújva, abba is szerelmes lennék azonnal :)))

2012. okt. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nekem is van 1-2 olyan illat, de kevés lányon érzem az utcán :D
2012. okt. 23. 23:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben befolyásol...a jó illat fél siker
2012. okt. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De még mennyire!

A természetes testillata izgat a legjobban. Aztán a parfüm.

2012. okt. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat számít.. Nálam ilyen figyelem felkeltő eszköz.. Ha egy pasi elmegy előttem egy helyen és nem is figyelek de megérzem az illatát egyből meg kell bámulnom kihez tartozik.. Ha az illat mellett jól is néz ki, akkor elolvadok.. Ami fura viszont, hogy szex után is, ha távol vagyok valakitől, akihez vonzódom, a sima testillatát érzem mindig, arra vágyom.. Hirtelen olyankor nem a parfüm jut eszembe..22/L
2012. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!