Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok és barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és barátom nem akkar welem lenni! Miért lehet?

Figyelt kérdés
2éve együtt wagyunk!és nem akkar welem lenni!Nekem már nagyon szörnyű!Nem bírom!Már sokszor meg beszéltük ,de mégse történik semmi!Mi lehet a gond? Légyszi segítsetek nincs kitöl ezt meg kérdezem!
2008. aug. 13. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Előfordulhat, hogy valami új lány van a láthatáron a barátodnál. Vagy egyszerűen kiszeretett belőled. Megesik. :|

2008. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert megunta, hogy w-t írsz v helyett?

Viccen kívül: ezt nem lehet megmondani így látatlanban. Lehet, megunta a kapcsolatot, már nem érzi a lángolást, rosszabb esetben van valaki más a háttérben... Fiatal srácoknál tendencia, hogy nem akarják lekötni magukat, "élni szeretnének", ennek pedig törvényszerű folyománya, hogy akkor is ott hagyják a stabil barátnőt, ha amúgy minden rendben van a kapcsolattal. Egyszerűen változatosságra, kalandra vágynak. Talán a te barátod is így van vele...

2008. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! a barátom ugyanígy volt az előző barátnőjével. két évig voltak együtt, de nem feküdtek le. azt mondta, azért nem akart, mert megromlott a viszony, legalábbis ő úgy érezte részéről, és nem akart lefeküdni vele, nehogy még közelebb kerüljenek egymáshoz.
2008. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy szexuálisan együtt lenni vagy csak találkozni.

Ha találkozni, akkor hasonló cipőben járok és én nem hiszem, hogy sokáig húzom, mert nagyon bántó, valószínű szakítani fogok bár nehezemre esik,de nem működik egy kapcsolat úgy, hogy csak az egyik felet érdekli :S

Ha szexuálisan, akkor ne csüggedj. Lehet még korainak tartja vagy tiszteletben tart csak nem veszi észre hogy igazán szeretnéd.

Mindkét esetben próbálj meg újra beszélni vele nyíltan és akkor utána tudsz dönteni :)

2008. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy van harmadik szerintem!Volt már a barátod együtt valakivel szexuálisan?
2008. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát!nem tudom sztem nincs senki neki!mert minden nap welem wan !és már 20éves!és már joh párszor beszéltem vele hogy velem van gond vagy valami!és nem!... azt mondta!és mondtam neki ,hogy szakítsunk mondta ne mert velem akkar lenni örökre és tudja hogy ha így folytatja akkort el hagyom!!!
2008. aug. 15. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!