Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem miért akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért akar velem lenni a barátom. Talán csak megszokásból van ez az egész?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni miért is van velem a párom már 2 és fél éve.Nem nagyon járunk sehová.Mikor megismertem máshogy viselkedett velem.Mindennap találkozunk,nézzük a tv-t vagy dvd-t és 10esetből 8szor elalszik ,hiába kérem h ne tegye mert nekem sokat jelentene ha velem is foglalkozna.Kb heti 2-szer szexelünk gyorsan lebonyolítjuk és aztán szintén alszik.A fizetését a kocsijára költi.Mindenhová szó szerint ráncigálni kell kivétel ha a haverokhoz megyünk főzésre.19 vagyok suliba járok ő meg dolgozik. Mindeketten szüleinknél lakunk.Megkérdeztem mit szólna ha lenne egy kis szüntet ,azt mondta h nem akar elveszíteni és a szünet alatt megismerek mást és őt elfelejtem.Szerinte minden jól van így.
2011. máj. 11. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Lehet, hogy a munkája miatt fáradt hozzád...de akkor is értésére lehet/kell adnod, hogy te így nem bírod tovább. Amennyiben pedig nem foglalkozik többet veled te elahagyod, mondd meg neki kerek perec.

Szüneteltetni a filmnézést szoktuk a tévében, de az életed nem egy film, ahol nyomsz egy Pause-t, majd később onnan folytatod tovább. ;)

28 F

2011. máj. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég gyakori jelenség..Ez is egy külön férfi fajta!Az ilyen csak akkor csinál(na), valamit amikor már késő!!Biztonságban érzi magát, mert te vagy neki, de azzal már nem foglalkozik, hogy veled mi van.Annyira természetesnek veszi az együttléteteket, hogy már most úgy viselkedik, mint ha 40 éve házasok lennétek.

Lehet meg kéne beszélni, hogy kezdjen magával valamit, mert 19 évesen még bulizni,inni meg minden jót kell csinálni!!!Ki kell, hogy éld magad mert később lesz belőle problémád!

Ne szünettel próbálkozz, mond meg neki, hogy ez nem jó neked!!Persze mikor van elég lelki erőd!!Fiatal vagy még, ezerszer jobbat is találsz ennél!!!

2011. máj. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy neked ez így nem jó, vagy próbáljon meg ő is színt vinni a kapcsolatba, vagy ha nem változik, akkor csak egyszerűen jelentsd ki, hogy szünetet akarsz. Ne foglalkozz azzal, ha ő nem akar. Aztán utána majd eldöntöd mit kezdesz vele.
2011. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A volt barátom puszta kényelemből volt velem, na meg azért mert én szerettem és ez így jó volt neki.Nem volt belém szerelmes ésnem is csináltunk semmit(csók se volt és szex is csak fél évente1-szer).Kiszolgáltam, adtam neki kaját és pénzt, aztán szerencsére kiszerettem belőle és elhagytam.Lehet a te párod nem ilyen,de azért beszélj vele, h. ez neked nem az igazi.
2011. máj. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jutott eszedbe hogy esetleg faradt? Milyen mar hogy "megkered hogy ne aludjon el" az elalvas nem egy akaratlagos dolog, ez olyan mintha arra kerned hogy ne menjen vecere...

Probald neha hagyni hadd pihenje ki magat, es kevesebb, de tartalmasabb programot talalni!

Te dolgozol?

Mert ugy konnyu ha te nem faradsz el es este 11kor meg van kedved hajnal 1ig filmet nezni, de ez egy olyan dolog hogy a jollakott ember sose erti meg az ehest...

2011. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Izééékeh11 ***** válasza:
szerintem fáradt.végülis nem sokára itt a nyáriszünet,már mindenki úgy várja,ilyenkor az utolsó hónapban mindenki úgy elfárad.szerintem csak ez a baja.
2011. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!