Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megeri osszejonni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megeri osszejonni vele? Nagyon felek.

Figyelt kérdés

Van egy fiu baratom aki egy evvel idosebb nalam. Nagyon nagyon jo a kapcsolatunk, rengeteget vagyunk egyutt, es aki nem ismer minket, azthiszi egyutt vagyunk...egy ideje erzem hogy vonzz, mint fiu es ez az erzes kolcsonos az iranyabol is, szoval minden adott lenne hogy osszejojjunk de en eddig mindig nemet mondtam. Felek hogyha nem alakulnanak jol a dolgok, akkor elveszitenem ot, ugyis mint barat, amit nem akarok mert nagyon fontos nekem...nem tudom mit tegyek, segitsetek :(

16L


2014. okt. 30. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb akkor is elveszíted mint barátot is, ha nem jöttök össze, tudod a barátságok se tartanak örökké.
2014. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dugjatok egy jót ha kívánjátok
2014. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy ettől félsz. Mondd el őszintén, amit leírtál ide: hogy te is szeretnéd, csak félted a barátságotokat. Együtt biztosan megoldjátok. :)
2014. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:
A barátságot felesleges ettől félteni. Ha szeretitek egymást, jöjjetek össze, nem arra kell gondolni hogy mi lesz ha szakítás lesz belőle, hanem mit hagytok ki, ha ilyen buta indok miatt megpróbáltok barátok maradni (ami szintén nehéz lenne ilyen érzelmek mellett).
2014. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!