Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások is gondolnak a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is gondolnak a volt kapcsolatokra? Vagy ez azt jelenti nem léptem túl rajta?

Figyelt kérdés

Fél éve szakitottunk az előző baratommal szinte o volt nekem az elso normalis kapcsolatom egy evig tartott , elotte is volt egy egy eves kapcsolatom de akkor meg nagyon gyerek voltam , most 20 éves vagyok a jelenlegi partneremmel fél eve vagyok egyutt . Mikor szakitottam rögton par napra rà öszejottem egy màsik sraccal. Amikor az exemmel voltam a vege fele mar éreztem , h nem az igazi màs kezdett el tetszeni es ő megcsalt igy rögton szakitottam.

Ugy erzem jo a mostani kapcsolatom es hogy szeretem, tervezzuk a jovot. Azonban nem telik el ugy el ket het hogy ne gondolnak vissza a masik baratomra ,eszembejut sok jo es sok rosz dolog is arànyosan. Vele almodtam nem kibeküles se semmi csak veszekedesekrol meg hogy elkuldom a fenébe . Nem merek erről beszélni a baratomnak félek megingana a közottunk levő kapcsolat.

Ez normalis ? Vagy csak még nem telt eleg idő ?


2014. okt. 30. 15:11
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
néha eszembe jutnak. De nem vágyom vissza. Inkább ha vmi olyan merül föl, akkor negatív példa néha, vagy néha jó csak úgy emlékezni arra, ami szép volt belőle.
2014. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Velem is ugyanígy van.. Sajnos azt kell mondanom, hogy nem kellett volna rögtön beleugranod egy másik kapcsolatba.. hagyni kellett volna egy kis időt magadnak, hogy feldolgozd. Hiszen egy év rengeteg idő, és ami meg szokott volt hirtelen eltűnt, ezért érzed azt hogy mintha hiányozna valami az életedből.

Ez ellen nem tudsz mit tenni.. :/ hosszú idő kell, míg elfelejted.. Viszont teljesen nem fogod tudni..


Én azt mondom, ha már rá gondolsz, nevess egyet. Csak azért mert voltak boldog pillanatok és azok jók voltak :)

2014. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én gondolok volt kapcsolatokra, szerelmekre. Néha jó visszautazni az időben, hogy milyen is jó volt. Hiába van parkapcsolatom, azért nyilvan mindegyik más, és mas miatt jó.

23N

2014. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!