Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolnak "jónak" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolnak "jónak" az emberek egy kapcsolatot, ha barátként élnek egymás mellett?

Figyelt kérdés
Egyre többször vetődik fel a kérdés, hogy egy erős barátság elég az együtt éléshez, és nem kell a szerelem. És azt bizonygatják, hogy ez így fain, ide meg kiírják a kétségbeesett kérdéseiket.

2014. jún. 28. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedély nélkül szart sem ér, de kell a barátság is bele.
2014. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, ezt én is így gondolom :)
2014. jún. 28. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő kell de szerintem a barátság rész fontosabb. Kétségbeesett kérdéseket meg az idióták irkálnak ki akik maguk sem tudják mit akarnak. Egy csak szerelemből álló kapcsolat sem fog sokáig tartani, kivéve ha mindkét tag elég alacsony értelmi szinten áll. Nekik elég, ha csak élnek egymás mellett mint "csaj" és "csávó", megvannak az ágyban a beszélgetést meg lezavarják pár mondattal a napjukról meg az aznapi vacsoráról.
2014. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak, akik nem olyan szenvedélyes típusúak, meg örülnek, hogy "legalább nem vitázunk"... mondjuk én a magam részéről nem maradnék benne egy kapcsolatban, ahol már inkább vagyunk lakótársak meg haverok, mint egy pár.
2017. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!