Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szerveztek olyan programokat, ahol nem csak a párotok, de a barátaitok is ott vannak, mindenképp kellenek ilyen programok?

Figyelt kérdés
Mert együtt vagyunk már egy ideje és még egy barátommal sem találkozott, nem akarom, hogy magamnak valónak tartson, de közben sokkal jobban örülök a barátnőmmel olyan programoknak, ahol csak kettesben vagyunk.
2014. okt. 30. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellenek, minek? Én is jobban szeretek kettesben lenni emberekkel, annyira nem hiányoznak a közös, csoportos programok.
2014. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi másfél éve vagyunk együtt és együtt nyaraltunk a barátaival, akik szintén párban voltak. Ettől függetlenül egy kezemen meg tudom számolni hány ilyen közös programunk volt. Szerintem ezt mindenki maga érzi, hogy kinek milyen és mennyi társaság kell, szóval ne aggódj ezen.
2014. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Néhány havonta csinálunk ilyen programot. Ilyenkor összeülünk társasozni, kártyázni, elmegyünk bowlingozni vagy biliárdozni. Mindenki hozza a párját. Jövő héten pl rockkoncertre megyünk.

De voltunk már játékteremben, kocsmában beülős beszélgetős iszogatós estén, karácsonyi vásáron is a baráti körrel, vagy sima Margit szigeti éjszakai csavargáson is. Változó. Felváltva töltjük velük együtt, illetve kettesben a szilvesztereket is.

2014. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!