Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom nem tud kielegiteni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nem tud kielegiteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a baratommal 2 honapja vagyunk eggyutt,egy honap utan elkezdtunk lefekudni egymassal.A penisze mindossze 15 cm,es nem tud vele rendesen kielegiteni.Nem tudom eldonteni,hogy ez a merete miatt van,vagy mert szimplan meg tapasztalatlan.Szerintetek fog ez valtozni,vagy szakitanom kene vele?
2014. okt. 30. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
hát ha ezért szakítani akarsz vele, akkor ásd el magad
2014. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mindössze?

Nekem 16 cm van...akkor ássam el magam?!

2014. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
egy 10 centi farkú is ugyanúgy kitudna elégiteni úgyhogy nem azzal van a gáz. lehet hogy tapasztalatlan, vagy akár az is hogy te teljesen képtelen vagy kielégülni(mert ilyen is van és ekkor mással se lesz jobb)
2014. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy a jó szex a kapcsolat alapja, de az ilyen dolgokat inkább egymással beszéljétek meg. Próbáljatok találni egy olyan pózt vagy technikát, ami mindkettőtöknek jó. Amúgy van egyáltalán orgazmusod? L
2014. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 viktory11 ***** válasza:
legyél te a főnök az ágyban
2014. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a magyar átlag 14-16, a párodé tehát teljesen normális. Esetleg túl hamar elmegy, több előjátékot vigyetek be. De ne a péniszére fogd azt, hogy téged nehezebb kielégíteni a többi lánynál.
2014. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
amúgy emg ilyen miatt szakítani eléggé bunkó dolog
2014. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ba**ki nekem is akkor most mi lesz juuuujjjjjjjj...............
2014. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
A mérete miatt biztos nem, nekem 14, és lepedőszaggató orgazmusokat tudok vele csinálni... Minden bizonnyal nem elég figyelmes szex közben, és tapasztalatlan is... Az, hogy változni fog-e, az egyáltalán nem biztos, közre játszhat már az is, hogy egyáltalán nem izgulsz rá annyira, mint kéne... Lehet ő cseszi el az előjátékot, de az is lehet, hogy a sorozatos felsülései miatt már Te is más szemmel nézel rá... Sajnos itt a szakítás lesz a nyerő, és látjátok, pont ezért mondtam mindig mindenkinek, hogy nem árt, ha előre kiderülnek az ilyenek, nem csak egy hónap love után... (gondoljatok bele, régen, míg le se feküdtek házasság előtt az emberek egymással.. pffu)
2014. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Vajon hány éves lehetsz.....gondolom fel se merült,h elmondd neki mit hogyan szeretsz.
2014. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!