Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék egy értelmiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy értelmiségi nőt?

Figyelt kérdés
27 éves, komoly gondolkodású, intelligens, jóképű férfi vagyok. Egyedül élek, sikeres vagyok a szakmámban, eltartom magam. Egyedüli problémám, hogy kevés nő található a környezetemben; a nőiismeresőim vagy foglaltak, vagy túl éretlenek és komolytalanok, vagy alacsonyabb iskolai végzettségűek.

2014. okt. 30. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
elittárs.hu-n
2014. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Hát nem itt...
2014. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Egyetemeken,főiskolákon...
2014. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem itt! Figyeld, le leszek pontozva! Már megszoktam :)
2014. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
Itt már az óvodás szintű kommunikációs készség is nagy teljesítmény tőlük.
2014. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%
Az értelmiségi, és a nő szavak nem férnek meg egymás mellett. Értelmes nő az már férfi.
2014. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

Az miert baj ha nem annyira okos mint te?! Orulj neki h ebben te viloghatsz!:D

Amugy inkabb a gyereknevelesnel keress facer anyukakat, ott okosabb emberek vannak, itt foleg csak tinik. ;)

Sok sikert! 17/l

2014. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Alacsonyabb iskolai végzettségűek??? És akkor mi van? :D Sznobok előnyben...
2014. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Értelmiségi nőből sok van (tényleg), aki művelt, kifinomult, sikeres karriert futott be, színdarabok, könyvek, stb érdekli és egyébként bármikor elcseveghetsz vele az aktuális politikai életről három nyelven mert mindenről naprakész információi vannak.


Más kérdés, hogy ezek a nők (rejtélyes okból kifolyólag) általában kevésbé dekoratív külsővel rendelkeznek és akármit mondasz nekem, szerintem nálad a végső döntést úgyis az fogja meghozni, hogy azért legalább a "dugható" (enyje egy vulgáris kifejezés...) kategóriát üsse meg.


Na drágám, olyan nőből, aki a fentiek mellett még egyébként jól is néz ki, főz és minden egyéb kiegészítő, az úgy ritka, mint a fehér holló, és elképzelhető, hogy nem is a pasizás az életcélja, mert ő már magasabb körökben forog.


De különben én hiszek abban, hogy hasonló a hasonlót vonzza, nem mondom, hogy én vagyok a legműveltebb nő a világon, de okosnak tartom magam, és valahogy nagyon könnyen találok hozzám hasonló embereket, barátokat, barátnőket... Ha te soha semmikor nem találsz számodra megfelelő lányt, akkor elképzelhető, hogy nem a lányokban a hiba.

2014. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
57%

Nos, az első amin megakadt a szemem: számodra az már kizáró ok ha alacsonyabb iskolai végzettségű a hölgy?! Nincs ezzel baj, csak tisztázzuk.

Bár megmondom őszintén, tapasztalataim alapján a diploma sem biztosíték arra, hogy "értelmes" társat találsz. Sőt...


Viszont azt is megfigyeltem, hogy ezen nők többsége sajnos elég savanyú, elég sok ilyen nő ismerősöm van a munkahelyemről. Csak azért, hogy lefordítsam: nem néznél ki belőlük egy normális dug...st. Amolyan "állóvíz" a többség.

Szóval azt mondanám ne interneten keresd, hiszen az internet becsapós tud lenni! Ismerkedj személyesen, kevesebb a csalódás.


Egyébként meg nem feltétlenül foglaltak az értelmiségi nők. Sajnos sok pasi nem tud velük mit kezdeni és nem is mernek kezdeményezni náluk. ( szerintem)


27/ N

2014. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!