Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lemaradtam róla, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemaradtam róla, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elvitték előlem azt a lányt akit szeretek, most eléggé magam alatt vagyok mert tudom hogy az én hibám nem léptem időben. De mégis most mit tegyek? Szétválasztani nem akarom őket, de még mindig szeretném nagyon. Próbáljak túllépni rajta és keressek mást? Csak egy dolog vigasztal az egészben "Semmi sem tart örökké" ez volt ami idáig vezetett engemet. Most mit tegyek?
2014. okt. 30. 23:53
 1/9 Marko polo ***** válasza:

Vagy elfelejted a csajt, vagy kivárod az alkalmat amíg nem szakítanak ...

Szerintem az elején várj egy keveset aztán ha látod hogy minden megy nekik ne avatkozz közbe, de ha látod a csajon hogy jobb kapcsolata is lehetne akkor pedig muszály lenne el "lopnod" tőle a pasit...

2014. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit, keress mast!
2014. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mást keresni sajnos nem olyan egyszerű. Majdnem 2 éve várok az alkalomra de sosem volt meg a megfelelő pillanat most meg amikor végre sikerülhetett volna összejött mással. Hagyni fogom az biztos egy darabig de reménykedem benne nagyon. Ez a a lány az utolsó dolog ami ér valamit is az életemben.
2014. okt. 31. 00:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg még tudna válaszolni, fontos lenne nagyon!
2014. okt. 31. 00:37
 5/9 anonim válasza:
Hogy érted, hogy ez lett volna az alkalom? Milyen viszonyban vagy most a lánnyal?
2014. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó viszonyban vagyok vele, az alkalmat pedig úgy értem, hogy egyedül lett volna, nem lettek volna ott a barátnői, szóval, egy ideális helyzet.
2014. nov. 1. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
hát salyna töketlen voltál ,most már fájhat miatta a fejed :*
2014. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

foglald el magad mással,tereld el a figyelmedet pl: motorozz,foci stb..

minden elmúlik

aztán a csaj úgy is sinlgi lesz valamikor

csajok szeretik a focistákat és a motorosokat

2015. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A motor megvan már csak össze kéne raknom
2015. jan. 21. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!