Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meghülyültem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 5 hónapja ismert meg volt barátja de éppen nem volt toppon a kapcsolatuk. Találkozgattunk, "összejöttünk" egymásba szerettünk, de a barátjával még együtt volt. Éreztem rajta ahogy beszélt róla hogy szereti a srácot, bár ő mindig azt mondta hogy őt is szeretem valahol, meg szeretem mint embert stb... azt meg éreztem köztünk mi van... hogy milyen erős szerelem... a talijaink titkosak voltak, nem csak a szexről szóltak sőt... különlegesek voltak leírhatatlan órák voltak ezek. Sokszor megbántott meg veszekedtünk mert nem akartam ezt a titkolózást meg azt akartam hogy hagyja ott a srácot de ő azt mondogatta nem bírja otthagyni meg hogy nem tud lépni megrekeft stb... tudom ekkor kellett volna befejezni ezt az egészet de nem bírtam... nagyon szerettem. Egy hónapja egy.vitánk után azt mondta nem bírja már ezt így mert lelkiismeret furdalása van és a barátjával marad. Tudom hogy szeret de szereti a srácot is... őt választotta. Mai napig nagyon szeretem és nem bírok más lánnyal lenni pedig lenne lehetőségem... nem bírok egyszerűen nem megy... szeretem és nem múlik és félek hogy nem is fog és nem tudok majd mást szeretni sosem... haragudhatnék rá de nem bírok... ha összejöttünk volna meg mindig az motoszkált volna az agyamban hogy hátha velem.is megcsinálja azt amit a barátjával. Sehogy sem jó... de szeretem... meghülyültem... Mit tegyek?
2014. okt. 31. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi szeretnivaló van egy olyan lányban, aki folyamatosan csalja a barátját, semmibe veszi őt, aki képes a szemébe hazudni, kettős életet él, blablabala ... Mi garanciád lett volna, hogy veled nem ezt csinálta volna? Jó kis szórakázás voltál neki, tudd le, hogy ő is neked, azt onnyi.
2014. okt. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El kell felejtened minél hamarabb. A szerelem ilyen, de el fog múlni. Azért döntött így, mert ő így boldog. Amúgy sem volt szép dolog tőle, hogy téged szédített, valószínű, hogy téged is "megcsalt" volna. Biztosan van olyan lány, aki csak rád vár és csak a tied szeretne lenni, keresd meg őt. Egyébként vannak más dolgok is a szerelmen kívül, amivel lekötheted az energiádat.
2014. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban szerelmes lenne beléd, akkor most veled lenne. Ezt benezted, csak kihasznalt, ennyi. Unalmaban elszorakozott veled.
2014. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végig tudtam hogy ez így nem helyes és rossz volt tudni hogy van más is aki hozzáér... az eszem tudta a helyes utat de a szívem nem engedte.... Gondolkodtam sokat én is ha szeretne tényleg akkor otthagyná és velem lenne... de szeretett ez biztos ezt érzi az ember mikor együtt vagyunk rámnéz megcsókol... fura dolog volt ez... a kémia is annyira megvolt köztünk meg minden. Tudom teljes mértékben sosem tudnék megbízni benne és az a helyes ha elfelejtem de nagyon nehéz... kár volt belebonyolódnom de csak úgy jöttek a dolgok gyorsan... Ami még nehezíti a helyzetet hogy valamilyen szinten a baráti kör része ő is tehát tuti fogunk még találkozni...
2014. okt. 31. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!