Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lenne gáz, ha az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne gáz, ha az a csaj aki rám van állva nem érdekell és rajta keresztűl akarok közelebb kerülni a barátnőjéhez?

Figyelt kérdés
Mármint folyamatasan írogat rám , minden érdekli ami velem történik nagyon aranyos ,de sajnos nem tetszik:d És van egy barátnője aki biztos, hogy nem ilyen rendes viszont eltudnám képzelni a barátnőmként. És hát mostanában az a helyzet, hogy ezt a lányt csak álmokba merítem bele azért, hogy majd egy jó időben megkérdezhessem ,hogy be e mutatná azt a csajt. De mostmár kicsit "elfajult" a helyzet és előre sajnálom , de nem tudom annyira nem:D szóval nektek ez hogy esne? 22/f
2014. okt. 31. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
tökéletes ugródeszka a célhoz ...kellően adagold neki,mint az infúziót.Azért van képbe hogy felkapaszkodj rajta.
2014. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 viktory11 ***** válasza:
100%
mond el minnél hamarabb neki hogy nem tetszik mert ez nagyon nagy bunkóság
2014. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos én is így gondolom...de nagyon gonosznak érzem magam néha:D
2014. okt. 31. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Kedves kérdező gondold végig, hogy mit tenne hasonló helyzetben egy nő. Mindenkit kihasználna.
2014. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne áltasd. Tudom, sablon kérdés, de ha fordítva történne a dolog, neked hogy esne? Maradj meg kizárólag baráti szinten vele. És szerintem az is jobb lennem ha nem vele mutattatnád be a lányt, hanem te tennél valahogy az ügy érdekében. Ha velem csinálnád, nagyon fájna. Más kérdés, hogy így legalább könnyebb lenne túllépnem.

Hát elbizonytalanodtam. Lehet, hogy jobb, ha gonosz vagy vele, mert egy életre elmegy tőled a kedve, és nem fog szenvedni. Ettől függetlenül korrektebb lenne, ha nem behízelgéssel akarnád elérni, hogy bemutassa a másik csajt.

2014. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
gonosz haha,nevetséges...nyugodtan használd fel a segítségét,semmi baja nem lesz,ezért van.A boldogságod elősegítésére..akkor lennél gonosz na nem használd ki a lehetőségeket.
2014. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzetem mint az általad leírt kihasználásra váró lánynak, nagyon tetszik, megszerettem egy pasit aki velem kedves de semmi több sőt inkább kerül és távolságtartó. Viszont az egyik barátnőm már ha hivhatom így flörtölget vele meg a srác is, jókat dumálnak, hülyül vele stb . A lánynak csak külsőre tetszik a pasi, és van barátja tudom h nem illenek össze se külsőre se természetre, vagyis totál más az életvitelük velem jobban tudna azonosulni, mint társ az életben, jobban megértenénk egymást de a fejemre is állhatok ha nem hozzám közeledik... állandóan a közelembe hangoztataja holcan X, X ma nem jön milyen csinos fiatal lány X iszonyat hallgatni, sztem ne taposs át senkin kerüld ki a próbáld meg a tudta nélkül felszedni, talán kevésbé fáj majd neki, talán...
2014. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!