Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha 23 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha 23 évesen nem látom az élet értelmét?

Figyelt kérdés
Egy nagy senki vagyok, akit senki sem szeret, senkit nem érdekel mi van velem. Ha lenne bátorságom a legszívesebben megölném magam. De sajnos az nincs. Akárhány kapcsolatom volt, mindig hamar elhagytak engem a fiúk. Okot nem mondtak miért. Tiszta rossz tulajdonságom van pl. csendes, túl megértő vagyok, hiszékeny, és naiv is. Legutoljára amióta szakítottak velem, nem is próbáltam sehol sem ismerkedni. Az eddigi pasijaimat is interneten ismertem meg 1 kivételével. Van úgy hogy hetekig ki se mozdulok itthonról. Állandóan rossz a hangulatom.
2014. okt. 31. 18:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
az életnek nincs értelme,villanásnyi mocsok,felrúgott por mely visszahull
2014. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Írd ki még ötszázszor, és megoldódik a problémád. ;)
2014. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság nem bátorság,hanem gyávaság.Nem csak te vagy vele egyedül öreg,de én változtattam rajta és ezerszer jobb.
2014. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Nincs szánalmasabb annál, amikor egy fiatal nő akinek semmit nem kell tennie egy kapcsolatért drámázik, mert nincs kapcsolata.
2014. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Csunya és kövér vagy netán büdös?
2014. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem csak a kapcsolat hiánya miatt rossz az életem. Más okok i vannak.
2014. okt. 31. 18:07
 7/26 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Van testi betegséged?

(valamilyen szellemid van)

2014. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha a háborúban nem lőtték volna ki az összes szemem, akkor most biztos megsiratnálak.
2014. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
röhögve ezt lehagytad
2014. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Just do it!
2014. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!