Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem nem foglalkozik velem a barátom?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt, és teljesen elhanyagolva érzem magam, kb. mintha én lenék az utolsó az életében. Találkozni az egy hónap alatt kétszer találkoztunk, akkor is kb. 2 órára. Facebook-on gyakran beszélgetünk, valamikor áriákat ír, valamikor meg kb egy szóval letud mindent és napokig nem beszélünk. Abszolút azt érzem, hogy nem szeret, csak nem értem akkor miért nem szakít, vagy ő ezt így jónak érzi. Beszélni nem merek vele erről, félek, hogy csak túlreagálom a dolgokat.

18/L


2014. okt. 31. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hol lehet kapcsolatnak nevezni?
2014. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kisbarack10 ***** válasza:
te egy lúzer vagy csak a szexre kellesz neki
2014. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom van más is rajtad kívül.
2014. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szamomra ez nem lenne kapcsolat,en ha jarok valakivel, akkor hetente 3x-4x talalkozom vele az elso idoszakban, utana szinte mindennap, utana hol nalam alszunk, hol nala, de mindig egyutt vagyunk. Amikor eljutok arra a szintre, hogy igaz megtartjuk a kulon otthonunkat, de szinte minden idot egyutt toltunk, akkor mondom arra, hogy kapcsolatban vagyunk, es min. fel ev utan. Szerintem ti meg csak ismerkedtek, beszeld meg vele, hogy szeretnel tobbszor talalkozni es tobb idot egyutt lenni vele, es majd elmondja o hogy gondolja.
2014. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi a szabadidejét nem veled tölti,azt nem is érdekled.
2014. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha érdekelnéd nem így viselkedne, ha neked meg fontos lenne akkor erről beszélgetnél vele... lehet az is hogy sok a dolga vagy nem tudom.
2014. nov. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kers másik társat, vagy legyél te is közömbös hozzá...., éld az életedet... fiuzál, csald meg .. egyszóval élvezd az életedet, mert még fiatal vagy!!! Szia
2014. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem ne csald meg azért!! :D beszélj vele!! nem reagálod túl, normális, ha ennél többre vágysz... mondd meg h változtasson, mert ha nem, akkor ennek így nincs értelme, és neked nem okés... ha szeret, változtatni fog, ha nem, ennyit ért, és felejtsd el...
2014. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!