Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy terhes vagyok és a barátom egyáltalán nem foglalkozik azzal hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok. Megfáztam, be van dugulva az orrom, alig kapok levegőt, be vagyok rekedve és alig van hangom, a füleim is fájnak. A vőlegényem ezzel egyáltalán nem is foglalkozik. Mondtam neki, hogy milyen beteg vagyok, de azóta is annyit se kérdezett meg, hogy csináljon-e nekem egy teát. Pedig ő alapjában véve nem ilyen, csak mostanában valami megváltozott. Normális, hogy ez nekem rosszul esik, vagy nem kéne így felújnom?
2014. okt. 12. 09:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
A barátod orvos?
2014. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

Normalis, hogy rosszul érzed magad, de nem kene felfujnod.

Ha teát szeretnel kérd tőle, ne csak várd. Tudom jobban esne ha magától tenne, de vannak akiknek kulon kell szólni..

2014. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Nézd, se a terhesseg, se a megfazas nem halálos.
2014. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miért, orvosnak kell lenni, ahhoz, hogy valaki a leendő gyereke anyjától, és állítólag élete szerelmétől, aki olyan beteg, hogy egész nap csak feküdni tud legalább megkérdezze, hogy szüksége van-e valamire, mielőtt elmegy a haverjához?
2014. okt. 12. 09:58
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem felfújod. Egy kis megfázás semmiség, pár nap alatt meggyógyulsz, nem igazán kell segítség ehhez. De ha ez téged zavar, beszéld meg a barátoddal.
2014. okt. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Kicsit tul játszod. Ha megfazassal nem vagy képes felkelni, mi lesz ha komolyabb bajod lesz? Hogy látod majd el a gyereket, ha a parod dolgozik, te meg épp megfazasban haldokolsz? Kapd mar ossze magad.m
2014. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De ő nem ilyen, ő mindig is magától csinált nekem reggelit, ha este 10-kor megkívántam a jégkrémet, elment nekem jégkrémet venni(hozzáteszem úgy, hogy szinte könyörögtem neki, hogy ne menjen el csak azért...), kérdezgette hogy kérek-e csokit vagy üdítőt, most meg hirtelen, pont amikor beteg vagyok, semmi..?!

Igen, egyik sem halálos, de nem tudom ha te terhes lennél hogy esne neked, hogy egyáltalán nem foglalkozik veled a párod

2014. okt. 12. 10:02
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

ha azota fura, miota gyereket varsz, akkor van okod aggodalomra.

ha nem akkor felhivhatod, hogy hozzon hazafele citromot a teadba, vagy mentolos cukorkat, orrcseppet stb

amire szukseged van:)

de ha sulyosbodnak a tuneteid mindenkeppen menj orvoshoz nehogy gond legyen.

es ne magyarazz be sok mindent magadnak. gondolom biztos vagy a kapcsolatotokban azert mesz hozza es vallalsz kozos gyereket. ugyhogy probalj nem idegeskedni, az lehet jobban arthat a magzatnak mint az orrfujas.

(remélem nem mondtam hulyeseget, a terhessegben nem vagyok otthon)

2014. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És azért nem egy "kis" megfázás...pár napja még 39 fokos lázam volt, ami a baba számára már káros is lehet.....
2014. okt. 12. 10:05
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Ezért kell megfelelően védekezni mert becsúszott gyerek csak muszáj nem várt gyerek.
2014. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!