Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy kényeztessen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kényeztessen a párom?

Figyelt kérdés
Néha olyan jó lenne, ha babusgatna, ágyba hozná a kaját stb. Arra gondoltam, hogy betegnek tettetem magam. Szerintetek jó ötlet?
2014. okt. 31. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Inkább mondd meg neki, hogy mit szeretnél.

2014. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Hát ha ez amúgy magától nem jön akkor ott vmi probléma van, na meg ha amúgy sem teszi akkor akkor se fogja ha beteg vagy! Régen rossz ha csak akkor kapsz figyelmet ha betegnek tetteted magad!


Én a helyedben inkább alaposan elbeszélgetnék vele!

2014. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ööö... szerintem inkább kommunikálni kéne! Büszke lehetsz a kapcsolatodra, ha ilyen szintű dolgokat nem tudtok megbeszélni, és inkább átvernéd!

Egyszerűen mondd meg neki, hogy néha jól esne egy kis kényeztetés. De persze az egész attól is függ, te szoktad-e őt önzetlenül kényeztetni, mert ha soha, akkor te se várj el ilyesmit.

2014. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mondtam neki, hogy mennyire örülnék, ha reggel hozna nekem meleg kakaót. El is magyaráztam neki, hogyan kell elkészíteni. Másnap hozott :-) Azóta nem, de ha megbeszélném vele, hogy szeretném, hozna. Igazából azt szeretném, ha néha hozna, úgyhogy ezt majd megbeszélem vele, ha nagyon sokáig nem hoz.
2014. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó, mert nyilván megenni egy pirítóst, esetleg egy rátottát, meg meginni egy pohár narancslevet akkora bűn, haaaatalmas kajaszag lesz, mi? Megnézem, hogy te annak az illatát mennyire éreznéd. Persze most ki fogod jelenteni, hogy mennyire lehet érezni, ami egy büdös nagy kamu. Idióta.
2014. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ötös, de idióta vagy :D
2014. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én minden reggel ágyba viszem páromnak a reggelit,pedig sosem kért meg rá.Ha alapból nem jut az eszébe,talán szólni kellene neki...Honnan tudja mire vágysz,ha el se mondod neki?
2014. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!