Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdeményezzek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek vele bármit is?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik. 23 éves. Èn 18 vagyok. Annyira félénk vagyok ilyen téren. :( személyesen annyira nem tudunk beszélni, mert nem sűrűn találkozunk. Facebookon lenne lehetőségünk beszélgetni, de nem tudom hogyan írjak rá, mert a "szia, mi újság?" nekem annyira sablon duma. Főleg, hogy még sosem beszéltünk, csak 1-2 szót.

Annyira tehetetlen vagyok :( mit csináljak? Előre is nagyon szépen köszönöm!


2014. nov. 1. 04:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kezdetnek egy ilyen átlagos, sablon szöveg tökéletes. Aztán, ha van közös téma, akkor menni fog magától az ismerkedés, valahol el kell kezdeni. :) Ne görcsölj rá, nincs abban semmi, ha egy ilyen semleges"Hogy vagy?" kérdést felteszel neki, ha nyitott a beszélgetésre, akkor jó úton vagy, ha nem nagyon válaszol, akkor pedig legalább megtudtad, hogy mi a helyzet. :D Nincs veszteni valód.
2014. nov. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2014. nov. 1. 05:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus vagy a számára, akkor majdnem, hogy mindegy mit írsz neki.
2014. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is írj neki valamit, valahogy. :)


23/F

2014. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát szeretnék valamit valahogy.:D csak nem tudom, hogy mit.:S
2014. nov. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!