Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én kezdeményezzek vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kezdeményezzek vagy mit tegyek? Megőrülök lassan

Figyelt kérdés

Másfél hete szakítottunk a barátommal, félig meddig közös megegyezés alapján, de inkább az ő döntése volt ez.

Szakító ok: Utóbbi hónapokban hagytuk, hogy eluralkodjanak felettünk a magánproblémák, illetve mindkettőnknek sok munkája van, ő vállalkozó otthon dolgozik, egyedül viszi az egészet , és egymáson vezettük le ezt a feszültséget ( ahogyan ez a szakítás èjszakáján is történt, bár azt ő provokálta ki a féltékenységével.)

Szakítás után másnap telefonon megkérdeztem, hogy végleges-e akkor azt mondta, hogy szerinte igen, nem bírja a veszekedéseket hiába szeret, majd személyesen is felkerestem ( pár óra különbséggel ) akkor azt állitotta, hogy nem szeret már, elege van, hagyjuk egymást, neki kapcsolat nem kell most ( konkrétan besokkolt ) illetve, hogy lehet pont ez a különlét fogja észhez téríteni, hogy mégse döntött jól.

Elfogadtam a döntését, hagyta hogy megcsókoljam visszacsókolt és megölelt.

Másnap kerestem őt, nem èrdeklődésből hanem volt oka, akkor nyugodtan eltudtunk beszélgetni stb.

Azóta, tehát 1 hete én nem keresem őt , semmilyen formában. Ő azonban mindig talál valami kis kaput, hogy tudjak róla.

Vagy like-ol valamit, vagy küld jòéjt Sms-t, 2x fel is hívott. Ha kommunikálunk egy adott napon, akkor is tudni akarja, hogy kivel vagyok, kivel telefonálok, hol vagyok, ha bulizok akkor esetleg pasiztam-e stb.

Hosszasan nem szoktunk beszélni mivel folyton munka van vagy ügyfél megy hozzá.

Sajnos ő egy nagyon makacs ember, nem szeret az érzéseiről beszélni, még barátoknak se. Volt, hogy a gyerekkori barátjával is összeveszett csúnyán, az ő hibájából, de annyira büszke ember, hogy addig nem beszéltek amíg a barátja nem hívta fel.

Nem tudom eldönteni, miért csinálja ezt , vissza akar kapni esetleg csak gyáva, és kínos lenne a szavai után visszanyalni magát, vagy egyáltalán mit akar. Megkérdezni nem fogom, mivel nem a szavak embere.

Én szeretem őt és érzem , hogy tudnánk kezelni ezeket a dolgokat .

Elmenjek az ott maradt cuccaimért esetleg,hátha lesz valami belőle vagy hagyjam őt a francba? Szerintetek miért csinálja ezt?


2014. okt. 31. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Szünet kell neki,nem akarja rajtad levezetni a felgyűlt feszkót.
2014. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!