Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk kit választanának?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk kit választanának? Gyerekkori álom vagy életed szerelme?

Figyelt kérdés

Adott egy pár. Már felnőttek , huszonévesek , és több mint 7 éve együtt vannak. A fiúnak gyerekkori álma , hogy legyen egy óriási motorja és száguldhasson. De a lánynak rengetg ismerőse halt meg motorbalesetben ezért teljesen ellenzi ezt az egész motor dolgot.

Fiúk melyikről mondanátok le?


2014. nov. 1. 13:59
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
rengeteg*
2014. nov. 1. 14:00
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Óvoda...
2014. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
A csajról.
2014. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Fluxuskondenzátor
2014. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Motor lehet h igaza van ámm
2014. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha ez lenne a helyzet akkor a motorról.


7 éve együtt vannak > motor.

2014. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Én is nagyon szeretnék motorozni, de lemondok erről, ha a csajt ez boldoggá teszi! A szerelem mindig fontosabb! Ha találsz magadnak egy másik hobbit (pl.: autószerelés), akkor az úgy ki fogja tölteni a benned rejlő űrt, mint a 2 kerekűn való száguldozás.
2014. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja , hogy a motort választja a lány helyett. Miért? Nem hiányozna az akit szeretsz? Akivel minden jó?
2014. nov. 1. 14:05
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Ha abból indulunk ki, hogy ha valamiből minél kevesebb van akkor az annál értékesebb akkor már meg is van a válasz.

Motorból van több százezer, de életünk szerelméből csak néhány és ebben az esetbe 1 azaz egy!

Melyik is lehet az értékesebb?

Sok mindenről lemondanék az életem szerelme miatt, ha az ésszerű és logikus magyarázattal bír.

2014. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Reméltem , hogy a többség a lányt választaná.

Mindenkit felpontoztam! :)

2014. nov. 1. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!