Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért álmodom sokszor két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom sokszor két exemről?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok. jelenleg másfél éve járok a barátommal, minden rendben van köztünk, szeretjük egymást, együtt élünk, mégis gyakran előfordul hogy a 3 előző pasimból 2-vel gyakran álmodom. az egyik egy hosszú kapcsolat volt, a másik csak pár hónapos, de mindkettővel elég viharos volt a szerelem és haraggal váltunk el. évek óta nem találkoztam egyikükkel sem, nem is akarok, viszolygok tőlük, legszívesebben kitörölném őket az emlékeimből. álmomban általában a lehető leghülyébb helyzetben szerepelnek, van, hogy járok velük álmomban, vagy mostani helyzetben találkozom velük és veszekszünk. amúgy azt érzem, hogy még mindig sértettséget érzek feléjük, de szeretném őket végleg elfelejteni, hogy álmomban se tűnjenek fel. nagyon idegesít, hogy álmodom velük, mivel gondolni sem akarok rájuk soha többé. mit tegyek?

2014. okt. 1. 04:33
 1/6 anonim ***** válasza:
mert még nem zártad le magadban..(tapasztalat, nekem ugyan ez volt.) beszélj velük, ha bunkók lesznek az mégjobb, mert akkor ott le is zárod :D vagy ha normálisak lesznek, akkor már nem fogsz rájuk haragudni és nem álmodsz többet róluk..remélem segítettem :) 18/lány
2014. okt. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! a hosszú kapcsolatos volt fiúmmal elvileg már kibékültünk, véletlen találkoztunk szakítás után 1 évvel, sokat beszélgettünk, teljesen normális hangnemben. mostani fejjel már nem értem, miért szerettem, tényleg viszolygok tőle. ha meglátom facebookon, undorodom a külsejétől és a személyiségétől is. már le is hideoltam inkább. a másik srác meg egy kib.szott bunkó volt velem, mégis sokszor álmodom róla. : ( olyan idegesítő ez. : D szerintem körbe is röhögne, ha beszélni vagy találkozni akarnék vele, meg azt hinné, szeretnék tőle valamit, de amúgy isten ments hogy valaha is újra találkozzak vele. : D pszichológus talán tudna segíteni?
2014. okt. 1. 05:14
 3/6 anonim ***** válasza:
dilis vagy :D teljesen olyan vagy, mint én :D
2014. okt. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a csajoknak mindig a bunkók kellenek...
2014. okt. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PureGame ***** válasza:

Szóval, szerintem ez a jelenség nem egyedi. Én is álmodom gyakran az előző barátnőmmel, ki tudja miért. És teljesen lehetetlen helyzetekben látom ilyenkor őt. Én arra gondoltam, hogy biztosan mélyen megviselt a szakítás és körülményei. (Meg vagyok győződve arról, hogy a szülei nyomására szakított velem, pedig -látszólag- jól kijöttem velük is.) Sajnos azóta több dolog is kiderült, amiben a szülei is hazudtak/ illetve feleslegesen titkoltak előlem. Talán nem tudtam a mai napig napirendre térni ezek felett, vagy ezen dolgokat nem tudtam vele megbeszélni és ez dolgozik még mélyen bennem.


Talán nálad is hasonló dolgok lehetnek, nem tudom. Minden esetre pszichológushoz és ehhez hasonló lélekbúvárokhoz szerintem ne menj, pénzlehúzás az egész. Inkább beszéld meg egy jó baráttal (vagy velem) :P az ilyen jellegű álmaidat. Akkor talán ritkábban lesznek ilyen álmok stb. Általánosságban, szerintem azokat akik mély nyomot hagytak bennünk, (legyen jó vagy rossz) soha nem fogjuk tudni teljesen feledni.

2014. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 pont hogy nem a bunkók kellenek, hiszen elég hamar szakítottunk! minek általánosítasz...


#5 köszi a választ! valószínűleg tényleg ez van, nyomot hagytak bennünk, és még mindig nem tudtuk lezárni az egészet.


köszönöm mindenkinek!

2014. okt. 1. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!