Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tette velem ezt a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette velem ezt a lány?

Figyelt kérdés

Rólam csak annyit, hogy nagyon bizalmatlan vagyok párkapcsolatok terén, elég sok időbe telik, mire megtudok bízni egy lányban és érzelmeket táplálni felé.


Volt most egy lány, aki folyamatosan építette fel bennem a bizalmat. Valahogy nagyon kiismert engem, pontosan érezte, hogy milyen rossz, a bizalmatlansággal kapcsolatos gondolataim vannak. Folyamatosan győzködött, hogy ezeket felejtsem el, ő komolyan, hosszútávra gondolja velem.


Sikerült neki elérnie végül, hogy kezdtem már szeretni és bízni benne.


Erre rövid időre rá közölte velem, hogy gondolkodott és még sem tudja elképzelni ezt a dolgot kettőnk között.


Az én szempontomból ennél rosszabbul nem is intézhette volna a dolgokat. Millió alkalma lett volna elküldeni, de ő szépen kivárta a megfelelő alkalmat, mikor az a lehető legjobban fáj nekem.


Szerintetek ezt miért csinálta? Mire volt jó neki? Mi az amin gondolkodhatott? Hogy bízzak meg ezek után bárkiben, egyáltalán hogyan ismerkedjek anélkül, hogy ne legyenek rossz érzéseim ? Az ismerkedést elvileg élvezni kéne, de így...


2014. nov. 1. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Pórul jártál ez van. Felejtsd el, jöhet a következő. Egyszer bejön. Ne kend rá.
2014. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy kretén kis pincsikutya vagy.
2014. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vett komolyan,míg te igen.Hasonló cipőben járok.Amit javasolni tudok,az az,hogy ne kapaszkodj utána,hanem engedd el őt.Minél jobban vágysz utána és minél jobban agyalsz,ő annál jobban ellök magától,és annál több fájdalmat fog okozni.
2014. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!